Zrodila se nová hvězda v talentové show. Mladík má tak podmanivý hlas, že z něj šla porota do kolen

mladík v talentové show
Fotografie: Freepik

V oblíbené pěvecké soutěži se opět objevil talent, který aspiruje na celkového vítěze. Tento mladík má neuvěřitelný hlas. Porota i diváci to dali jasně najevo.

Talentová pěvecká soutěž Hlas se opět postarala o senzaci. Na „slepém“ konkurzu se předvedl mladík, který má našlápnuto hodně vysoko. Jeho hlas je tak krásný a neotřelý, že už od prvních tónů bylo jasné, že rozhodně postoupí do dalších kol. Kam až v soutěži dojde, na to si budeme muset ještě počkat. Nenechte si však ujít jeho první vystoupení, v němž soupeřům nastavil opravdu vysokou laťku. Zrodila se nová hvězda.

Do týmu ho chtěli všichni, porota z něj šla do kolen

Tato soutěž je u nás známá pod názvem Hlas Československa. Vysílá se však i v mnoha jiných zemích. Tento talentovaný mladík se objevil v norské verzi. Jeho výkon byl však tak neuvěřitelný, že ho zhlédly desetitisíce lidí i z jiných zemí. Můžete se tak také podívat na jeho první představení v této soutěži. Bravurní interpretace písně Break My Heart ho poslala do dalších kol.

Ve videu tak můžete sledovat první fázi soutěže, takzvané „slepé konkurzy“. Vybraní uchazeči se střídají na pódiu, zatímco čtyři porotci sedí v otočných křeslech. Na interpreta tedy zprvu nevidí a pouze poslouchají jeho hlas. Když je soutěžící zaujme, stisknou tlačítko, které jejich křeslo otočí. Zároveň tím dávají najevo, že tohoto soutěžícího chtějí mít ve svém týmu. Každý porotce tak po tomto konkurzu vytvoří svůj vlastní tým a ty pak mezi sebou soutěží v další fázi soutěže.

Aspiruje na vítěze celého ročníku

Když teprve 17letý Isak Øvrevold začal zpívat, porotci okamžitě zpozorněli. Bylo jim jasné, že něco takového tu už dlouho neslyšeli. V jeho hlase je totiž něco opravdu zvláštního, co vás chytne za srdce. Pomalou a náročnou píseň zpívá, jako by se nechumelilo – a netrvá dlouho a tři porotci dají jasně najevo, že ho chtějí mít ve svém týmu. Ani publikum nezůstává chladné, toto se jim opravdu líbí, a tak povzbuzují mladíka potleskem.

Sympatický mladík zvládl své vystoupení na jedničku, a tak ho diváci uvidí i v dalších kolech. A je na co se těšit. Isakův hlas je tak podmanivý, a navíc tak dokonalý, že máte pocit, že posloucháte vypilovanou studiovou nahrávku, nikoliv živý zpěv. Soutěž je právě v plném proudu, a tak se teprve uvidí, kam se tento talentovaný zpěvák nakonec dostane. Avšak už teď je jasné, že má velkou naději na to stát se vítězem celého ročníku.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]