Zemřel milovaný zpěvák, jehož milionové hity zná zcela každý Čech. Jeho desky se zapsaly do historie

Fotografie: Michal Louč / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Zpěvák z oblíbené kapely Maxim Turbulenc už není mezi námi. Jeho náhlé úmrtí všechny šokovalo. Zemřel 13. dubna na večírku s přáteli ve věku 53 let.

Tohle nikdo nečekal. V pouhých 53 letech náhle zemřel jeden ze tří členů oblíbené kapely Maxim Turbulenc Daniel Vali. Vše se navíc mělo odehrát před zraky jeho přátel. Ani rychle poskytnutá pomoc už mu bohužel nepomohla. Je to rána pro blízké, ale i pro početnou fanouškovskou základnu. Letos by kapela oslavila 30 let na hudební scéně. Její hity se staly nedílnou součástí mnoha zábav a diskoték.

Ani záchranářům se nepodařilo jej oživit

Náhlá smrt Daniela Valiho všechny šokovala. „Ještě včera jsme spolu mluvili, byl v naprosté pohodě, plný elánu. Je to strašné. Vůbec nemůžu věřit tomu, co se stalo,“ řekl redakci CNNPrimaNews jeho kolega z kapely Tomáš Báča alias Timi. K úmrtí došlo na večeři s přáteli, kde se všichni dobře bavili a Daniel měl ostatním vykládat vtipy u baru.

Pak se mu však z ničeho nic náhle změnila barva v obličeji a on spadl bez známek života na zem. Bohužel ani hodina oživovacích pokusů záchranné služby nepomohla. Zpěvák zemřel, a to nejspíše na infarkt. V sobotu ráno se smutná zpráva objevila také na facebookových stránkách kapely Maxim Turbulenc, kde stovky lidí vyjádřily v komentářích upřímnou soustrast.

Svět opustila hudební legenda, která rozpohybovala všechny diskotéky v Česku i na Slovensku

Jejich hity nesmí chybět na žádné zábavě

Skupina Maxim Turbulenc byla založena v roce 1994 a letos by tak oslavila 30 let své existence. Daniel Vali byl jejím zakládajícím členem a také jediným, který v kapele zůstal. Za svoji působivou kariéru vydala kapela 11 CD a připsala si řadu úspěchů, včetně čtyř platinových desek. Jejich písně jako Sluníčko, Jede jede mašinka, Báječná ženská a mnoho dalších se staly neodmyslitelnou součástí mnoha zábav a diskoték.

„Dan bude strašně moc chybět. Byl to úžasný kluk, super člověk. Rád rozdával radost, uměl skvěle bavit ostatní,“ řekl ještě Tomáš Báča na adresu svého kolegy. Daniel Vali byl rozvedený a měl dvě děti. Na SvětěKreativity jsme rovněž informovali o úmrtí frontmana milované kapely Firehouse, který zemřel ve věku 64 let.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*