Svět opustila hudební legenda, která rozpohybovala všechny diskotéky v Česku i na Slovensku

Fotografie: David Sedlecký / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Zdrcující zpráva nedávno zastihla celé Slovensko, když náhle a nečekaně zemřela legenda tamních diskoték. Mladý DJ se nedožil ani čtyřiceti let.     

Hudba je úžasná záliba, která spojuje naprosto celý svět. Už od pradávna lidé využívali různých zvuků k dorozumívání nebo navození příjemné atmosféry s ostatními u ohně či při plavbě na lodi. Radostné melodie si užívá také každý Čech a Slovák, a to například i díky různým hudebníkům, kteří hrají v jejich městech a přináší jim nové hity. To byl také dle serveru TN případ mladého talenta Petera Hrada, který bohužel nedávno zemřel.

Oblíbený DJ zemřel ve velmi mladém věku

Smutná zpráva o tom, že slovenskou hudební scénu opustil známý a vyhledávaný DJ Peter Hrad, zdrtila mnoho fanoušků. Mladému hudebníkovi nebylo ani čtyřicet let a podle kamarádů byl vždy veselý a plný nadšení do svých zálib. Bohužel však opustil světlo světa dřív, než by to kdo čekal. K jeho úmrtí došlo již 24. března nad ránem, přičemž skutečná příčina stále není policistům dostatečně jasná. Vyšetřování tak nadále probíhá.

Peter zemřel nečekaně a jeho odchod nese těžce především jeho rodina. Zejména matka mladého DJ stále nemůže uvěřit, co se s ním stalo a proč tato smutná událost zasáhla zrovna jeho. Přesto však poděkovala všem za kondolence a napsala děkovnou zprávu na své sociální sítě. Její poštovní schránku zahrnulo obrovské množství zpráv vyjadřujících upřímnou soustrast, čehož si velmi cení a vzdává respekt tomu, čeho její syn dosáhl.

V úctyhodném věku zemřel ikonický spisovatel. S jeho dojemnými knihami vyrůstalo několik generací dětí

Fanoušci po celém Česku truchlí

Oblíbený DJ byl známý také pod různými přezdívkami, jako například Peter Hxyz nebo Petrík Von Hxys, a nejeden pozůstalý kamarád potvrdil, že ho obdivovaly dlouhé zástupy fanoušků. Jak poté uvádí server Poprad, mladý muž se věnoval především mixování hudebních žánrů 2step, DnB nebo break. Mnoho fanoušků rovněž napsalo jako odezvu na tuto událost, že si na počest známého hudebníka poslechne právě jeho styly.

Je mi velmi líto, že tak brzy odešel do nebe. Byl to dobrý kluk s dobrým a velkým srdcem. Už se nestihl s nikým rozloučit. Ať odpočívá v pokoji a stane se tím nejhezčím andělem. Přeji také upřímnou soustrast rodině a věřím, že se z toho brzy vzpamatují,“ podělila se o své pocity na sociálních sítích jedna z předních fanynek.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*