Nervózní otec 6 dětí přišel na vystoupení s obrovskou trémou. Všem ale nakonec vytřel zrak

talentová soutěž
Fotografie: Freepik

Otec šesti dětí měl téměř ztuhlé nervy, když nastoupil na scénu America’s Got Talent. Jakmile však zazpíval hit od Bee Gees, rozjasnil diváky i samotné porotce.

Každý, kdo viděl America’s Got Talent, ví, že porotce Simon Cowell je jedním z těch, na které je těžké udělat dojem. Je jen málo okamžiků, kdy tento přísný porotce ukáže svou měkkou stránku, a když už to nastane, tak to stojí opravdu za to. Jedním z takových případů se stal Michael Ketterer, který je otcem šesti dětí a rozhodl se soutěže účastnit. Porotě řekl, že mnohé ze svých dětí adoptoval z pěstounské péče. Pracuje totiž v oblasti duševního zdraví.

Nejdříve tréma, poté velké překvapení

Když vstoupil na pódium, byl velmi nervózní a trochu stydlivý. Do talentové show se přihlásil, aby inspiroval svou rodinu a děti. Věřil, že když si dokáže jít za svými sny, tak to jeho děti časem dokážou také. Zároveň se nejednalo jen o děti, které adoptoval, ale všeobecně o lidi, kteří ztrácí víru ve své sny a ambice. Přeci jenom, každý by měl mít do života nějaký cíl, náplň a vášeň.

Michael se rozhodl zazpívat píseň „To Love Somebody“ od Bee Geese a při jeho vystoupení bylo opravdu těžké se nenechat ohromit. V polovině písně dav vstane a jásá. Dokonce i porota je velmi ohromena, včetně Simona. Z původně ustrašeného soutěžícího se rázem stalo něco neskutečného a i přes bouřlivé ovace se nenechal vyvézt z míry.

Vystoupení v americké soutěži ohromilo svět

Poté, co Michael zazpíval, sklidil bouřlivý potlesk. Známý kat Simon Cowell mu řekl, jaký na něj udělal ohromný dojem, a rázem stiskl „zlatý bzučák.“ To pro Michaela znamenalo, že postoupil rovnou na vystoupení, které bude živě v televizních obrazovkách. Tento otec 6 dětí se stal opravdovou inspirací pro široké spektrum lidí a jeho příběh i s pomocí účasti v televizní show, se stal virální.

Zdroj: Etonline

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]