Bylo jí 12 let, když porodila první dítě. Po letech se svěřila s dalším tajemstvím

Fotografie: iStockphotos

Dívka, které je pouhých dvanáct let, má v normálním životě jiné starosti než být matkou. Z fyziologického hlediska je vlastně sama dítětem a porod je pro ni v podstatě časný a nebezpečný. Přesto však si tuto noční můru musela prožít Tressa Middleton, které je dnes již 28 let. Zjistěte, co se vlastně v jejím životě odehrálo.

Hrůzná pravda vyšla najevo až dva roky po narození dítěte

Tressa (česky Tereza) neměla rozhodně idylické dětství a dospívání. Již ve velmi mladém věku bohužel propadla drogám a alkoholu. A aby toho nebylo málo, v pouhých dvanácti letech otěhotněla. Svým rodičům tuto šokující zprávu sdělila záhy po tom, co se to dozvěděla. Avšak ve svých výrocích lhala. Rodině totiž řekla, že otcem očekávaného dítěte je její spolužák.

Tressiny rodiče byli u vytržení, avšak rozhodli se, že dceru podpoří a pomohou jí k tomu, aby se narodila zdravá holčička. Ta dostala jméno Anna. Když jí byly dva roky, rozhodla se Tressa říct matce a otci pravdu o tom, kdo ji přivedl do jiného stavu. V jedenácti letech dívku znásilnil její vlastní bratr. Tohle zavrženíhodné zjištění tedy mělo ještě velkou dohru.

Fotografie: Freepik

Vězení pro bratra a dítě v pěstounské péči

Když pravda vyšla najevo, Tressin bratr zmizel, a přitom svou dceru Annu unesl. Netrvalo ale dlouho a policie jej zadržela. Na základě DNA testů se skutečně zjistilo, že otcem holčičky je bratr Tressy. Ten byl následně odsouzen na čtyři roky vězení za znásilnění své vlastní sestry.

O několik let později byla dána malá Anna do pěstounské péče. Mladá žena se s tím nedokázala smířit, a tak propadla depresím a zničující závislosti na heroinu. Ten brala asi tři roky. Pak ale potkala svou osudovou lásku. Jmenoval se Darren.

Nová naděje na lepší život

Právě díky Darrenovi se Tressa rozhodla přestat s drogami a alkoholem. Tento muž vnesl do jejího života novou naději na lepší zítřky. S Darrenem jsou spolu již několik let velmi šťastní, a kromě jiného se jim narodila i malá dcerka jménem Arihanna. I přesto však Tressa nezapomíná na svou prvorozenou dceru Annu, která zůstala v pěstounské péči.

Fotografie: Getty Images

Neustále na ni myslí a doufá, že se znovu v brzké době setkají a bude moci dívce představit i nevlastní sestru. Malé Anně Tressa přeje jen to nejlepší v období dětství a dospívání. Především pak vysokoškolské vzdělání, kterého se ženě nedostalo kvůli pohnutému životu v minulosti.