Otec se v obchodě choval podezřele ke své dceři. Pozorná zákaznice okamžitě zalarmovala policii, ta však odmítla jednat

Fotografie: Depositphotos

Když Erika nakupovala potraviny v obchodě, uviděla otce s malou dívkou. Jejich chování bylo podivné. Žena proto ihned zpozorněla.

Jako rodič můžete jednoduše selhat. Nemáte čas na všechno, co byste chtěli. Máte potíže být trpěliví a harmoničtí, jak jste si zřejmě plánovali. Většina rodičů ale dělá maximum, a to je důležité. Existují však výjimky. Ne všichni rodiče jsou ke svým dětem laskaví, a to navzdory skutečnosti, že většina z nich je dobrosrdečná a hodná na své děti.

Uvědomila si hrůzu

Všechno začalo tím, že Erika šla jako obvykle nakupovat do místního obchodu s potravinami. Uvnitř si pak všimla malé dívky, která se však v blízkosti svého tatínka chovala dost podivně. Kráčela váhavě vedle něj a Erika přemýšlela proč. Potom se zadívala pozorněji a zjistila strašnou pravdu. Otec držel svoji dceru za vlasy a agresivně ji tahal pro celém obchodě. Pak zaslechla dívku prosit, aby ji pustil. A také ho žádala o odpuštění.

Fotografie: Freepik

Žadonila, aby tatínek přestal. Doslova mu řekla, že jí ubližuje, a prosila ho, aby ji už za vlasy netahal. Slíbila také, že už to neudělá. To už se do situace vložila Erika a požádala muže, aby svoji dceru přestal trestat takovým ohavným způsobem. Postavila se proti němu a hodlala malé dívce pomoci. Muž však nechtěl cizí ženu vůbec poslouchat. Erika tedy vytáhla telefon a začala si situaci fotit, aby měla důkaz pro policii.

Fotografie: Freepik

Policie neměla zájem

Erika muže na policii opravdu nahlásila. Policisté však řekli, že se případem nebudou zabývat. Nic prý nenasvědčovalo tomu, že by se dívka při incidentu zranila. Také řekli, že na dívčině těle nejsou žádné viditelné modřiny.

Dodali, že otec má vlastně právo učit svoji dceru, jak uzná za vhodné, pokud jí při tom neublíží. S tím se Erika nechtěla smířit. Vysvětlení policie bylo opravdu mizerné. Proto se rozhodla fotografie sdílet na sociálních sítích.

Fotografie: Freepik

Tady měly fotografie opravdu velký dopad. Díky zveřejnění na sociálních sítích o příběhu informovala média a poté se policie tedy rozhodla, že tento případ blíže vyšetří znovu. Zapojily se i sociální služby, které v rodině provedly další vyšetřování.

Erika je opravdu hrdinka, kterých by v dnešním světě mělo být víc. Zachránila jednu nešťastnou holčičku před tyranským otcem. Jak byste se zachovali vy? Byli byste také tak stateční jako naše hrdinka, nebo byste raději sklopili zrak?

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]