Chyby ve vztazích podle znamení zvěrokruhu. Tyto rozhodně dělat nechcete

Fotografie: Freepik

Astrologie se zabývá mimo jiné tím, jaké vlastnosti dávají do vínku jednotlivcům konkrétní znamení zvěrokruhu. Nyní se můžete dozvědět, jakou slabinou můžete ohrozit svůj partnerský vztah.

Beran a jeho netrpělivost

Pokud se Beran ocitne v hádce se svým protějškem, jen těžko hledá kompromisy. Také bývá velmi netrpělivý, proto je s ním klidná diskuze téměř nemožná. Občas by neuškodila jakási sebereflexe, protože zahledění jen do sebe pokojnému soužití nepomůže.

Býk a jeho majetnické chování

Býk je obecně velmi materiálně zaměřený a tak je ke svým věcem i silně připoután. Bohužel podobné chování projevuje občas i v partnerském vztahu a má potřebu protějšek vlastnit a ovládat. To může být dost svazující a odrazující.

Blíženci a jejich svobodomyslnost

Pokud si myslíte, že Blížence nějak ovládnete nebo svážete v partnerském vztahu, jste dost na omylu. Tito zrozenci potřebují ke svému pokojnému žití pocit svobody a nezávislosti. Když to dostanou, mohou být milujícími partnery. Ovšem pozor na mimo partnerské poměry, ke kterým mohou Blíženci inklinovat!

Rak a jeho emoční nestabilita

Rak žije emocemi, o tom žádná. Někdy mohou být tito zrozenci melodramatičtí. Také inklinují k výkyvům nálady a nervovým poruchám. Vedle sebe tak musí mít trpělivého a chápavého partnera, jinak bude soužití dost složité.

Fotografie: Freepik

Lev a jeho žárlivost

Lev potřebuje, aby partnerova pozornost byla soustředěna jen na něj samotného. Pokud tomu tak není, může projevovat nebývale značnou žárlivost. Kromě jiného potřebuje Lev neustále chválit a chlácholit, má totiž silně vyvinuté ego.

Panna a její perfekcionismus

Panna má ráda, když je všechno na svém místě. Je to tak trochu puntičkářský typ, a když není po jejím, může být doma zle. Tím si ale svůj protějšek může dost odcizit. Trochu uvolněnosti v tomto ohledu by Pannám neuškodilo.

Váhy a jejich sobeckost

Váhy jsou materiálně založeným znamením zvěrokruhu. Jsou schopné se hádat se svým protějškem o peníze. Nejraději by je utratily za všechno to, co se jim samotným líbí. V tom je spatřována jakási sobeckost. A proč to dělají? Mají totiž rády určitý komfort a luxus. Pokud jim partner nesplní přání, mohou být popudlivé.

Fotografie: Freepik

Štír a jeho dominance

Štír je aktivní jedinec a sám bývá nerad loutkou ve vztahu, ovšem s oblibou ovládá druhé. Potřebuje mít všechno neustále pod kontrolou, a to jak domácnost, tak i svůj protějšek. To může být pro partnera dost únavné až otravné.

Střelec a jeho vzdušné zámky

Střelec bývá velkým optimistou, avšak zároveň je jeho slabinou lehkovážnost a stavění vzdušných zámků. A co to vlastně znamená? Nemá příliš realistický pohled na svět ani na partnerský vztah, proto může být soužití s ním dost komplikované.

Fotografie: Freepik

Kozoroh a jeho pesimismus

Pokud Kozoroh narazí na menší či větší překážku v partnerském vztahu, zpravidla už vyhlíží jeho konec. V tom není příliš pozitivně založený. Jeho emocionální výkyvy mohou rozzuřit i toho nejklidnějšího jedince.

Vodnář a jeho apatie

Vodnář dokáže perfektně rozveselit svůj protějšek, ale zároveň ho umí i ranit. Měl by si uvědomit, že i slova mohou ubližovat. Někdy může působit v partnerském vztahu poněkud apaticky a také necitlivě.

Ryby a jejich přecitlivělost

Ryby jsou velmi kreativní osobnosti, s kterými může být život krásný. Ovšem jejich přecitlivělost je jen pro silné povahy. Ta druhého ve vztahu může velmi často stavět do role oběti.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]