Chyby ve vztazích podle znamení zvěrokruhu. Tyto rozhodně dělat nechcete

Fotografie: Freepik

Astrologie se zabývá mimo jiné tím, jaké vlastnosti dávají do vínku jednotlivcům konkrétní znamení zvěrokruhu. Nyní se můžete dozvědět, jakou slabinou můžete ohrozit svůj partnerský vztah.

Beran a jeho netrpělivost

Pokud se Beran ocitne v hádce se svým protějškem, jen těžko hledá kompromisy. Také bývá velmi netrpělivý, proto je s ním klidná diskuze téměř nemožná. Občas by neuškodila jakási sebereflexe, protože zahledění jen do sebe pokojnému soužití nepomůže.

Býk a jeho majetnické chování

Býk je obecně velmi materiálně zaměřený a tak je ke svým věcem i silně připoután. Bohužel podobné chování projevuje občas i v partnerském vztahu a má potřebu protějšek vlastnit a ovládat. To může být dost svazující a odrazující.

Blíženci a jejich svobodomyslnost

Pokud si myslíte, že Blížence nějak ovládnete nebo svážete v partnerském vztahu, jste dost na omylu. Tito zrozenci potřebují ke svému pokojnému žití pocit svobody a nezávislosti. Když to dostanou, mohou být milujícími partnery. Ovšem pozor na mimo partnerské poměry, ke kterým mohou Blíženci inklinovat!

Rak a jeho emoční nestabilita

Rak žije emocemi, o tom žádná. Někdy mohou být tito zrozenci melodramatičtí. Také inklinují k výkyvům nálady a nervovým poruchám. Vedle sebe tak musí mít trpělivého a chápavého partnera, jinak bude soužití dost složité.

Fotografie: Freepik

Lev a jeho žárlivost

Lev potřebuje, aby partnerova pozornost byla soustředěna jen na něj samotného. Pokud tomu tak není, může projevovat nebývale značnou žárlivost. Kromě jiného potřebuje Lev neustále chválit a chlácholit, má totiž silně vyvinuté ego.

Panna a její perfekcionismus

Panna má ráda, když je všechno na svém místě. Je to tak trochu puntičkářský typ, a když není po jejím, může být doma zle. Tím si ale svůj protějšek může dost odcizit. Trochu uvolněnosti v tomto ohledu by Pannám neuškodilo.

Váhy a jejich sobeckost

Váhy jsou materiálně založeným znamením zvěrokruhu. Jsou schopné se hádat se svým protějškem o peníze. Nejraději by je utratily za všechno to, co se jim samotným líbí. V tom je spatřována jakási sobeckost. A proč to dělají? Mají totiž rády určitý komfort a luxus. Pokud jim partner nesplní přání, mohou být popudlivé.

Fotografie: Freepik

Štír a jeho dominance

Štír je aktivní jedinec a sám bývá nerad loutkou ve vztahu, ovšem s oblibou ovládá druhé. Potřebuje mít všechno neustále pod kontrolou, a to jak domácnost, tak i svůj protějšek. To může být pro partnera dost únavné až otravné.

Střelec a jeho vzdušné zámky

Střelec bývá velkým optimistou, avšak zároveň je jeho slabinou lehkovážnost a stavění vzdušných zámků. A co to vlastně znamená? Nemá příliš realistický pohled na svět ani na partnerský vztah, proto může být soužití s ním dost komplikované.

Fotografie: Freepik

Kozoroh a jeho pesimismus

Pokud Kozoroh narazí na menší či větší překážku v partnerském vztahu, zpravidla už vyhlíží jeho konec. V tom není příliš pozitivně založený. Jeho emocionální výkyvy mohou rozzuřit i toho nejklidnějšího jedince.

Vodnář a jeho apatie

Vodnář dokáže perfektně rozveselit svůj protějšek, ale zároveň ho umí i ranit. Měl by si uvědomit, že i slova mohou ubližovat. Někdy může působit v partnerském vztahu poněkud apaticky a také necitlivě.

Ryby a jejich přecitlivělost

Ryby jsou velmi kreativní osobnosti, s kterými může být život krásný. Ovšem jejich přecitlivělost je jen pro silné povahy. Ta druhého ve vztahu může velmi často stavět do role oběti.