Bratři si otevřeli stěhovací firmu. Ve skutečnosti však pomáhají ženám v nouzi. Jejich příběh zaslouží maximální uznání

Fotografie: Depositphotos

Existuje hodně lidí, kteří dobrovolně žiji v destruktivních vztazích. Mnohdy jde o vztahy opravdu nebezpečné a oni si to neuvědomují.

Někomu může trvat dlouhé roky, než se osvobodí ze vztahu, který není zdravý. Mnohdy se totiž daný člověk bojí, že nevzbudí důvěru, že mu nebude nikdo věřit nebo že dostane ještě další rány. Naštěstí však existují lidé, kterým osud druhých není lhostejný a chtějí s násilnickými vztahy něco dělat. Cílem je zejména ochránit ženy před násilnými muži, kterých je bohužel mezi námi velké množství.

Matka na ně může být pyšná

Matka bratrů Arona a Evanse na ně může být opravdu pyšná. Ve chvíli, kdy oba nastoupili na střední školu si uvědomili, že existuje mnoho dívek a žen, které jsou zneužívané svými partnery. Diskutovali tedy o tom, jak by dívkám mohli pomoci bezpečně uniknout a přišli s řešením. Jejich nápad je jednoduchý, a přitom opravdu geniální. Dnes muži pomáhají uniknout stovkám žen ve Spojených státech amerických.

Fotografie: Pexels

Když bratři založili Meathead Movers jako středoškolští studenti, začalo se na ně hrnout mnoho telefonátů od obětí. Všechny ty ženy chtěly pomoci uniknout od nebezpečných a násilnických mužů.

Dnes už si oba bratři do své firmy najímají mladé lidi s atletickou postavu, kteří chtějí být užiteční a pomáhat druhým. Zakladatelé si libují, jak jsou veškeří spolupracovníci úžasní a empatičtí.

Pomohli už stovkám obětí

Jeden z případů, který si oba bratři nejvíce pamatují je případ ženy, kterou její bývalý přítel pravidelně bil. Pár přitom vychovával ještě dospívající dceru této ženy. V zoufalém pokusu o útěk kontaktovala nešťastná žena právě firmu Meathead Movers, kteří se vždy o všechno velmi diskrétně postarají. Firma tedy shromáždila své zaměstnance a vydali se na adresu. Vydávají se za stěhovací společnost, takže nevzbudili žádné podezření, že se děje něco zvláštního.

Fotografie: Freepik

Ženu a její dospívající dceru pak zaměstnanci odstěhovali z domova co nejrychleji a v co největší tichosti to šlo. Žena tak unikla konfrontaci a také výhrůžkám svého manžela. Muži také nikdo neprozradil, kde jeho manželka a dcera je. Do nového bytu stěhováci donesli postel, komodu i jídelní stůl, aby tak připravili bezpečný a klidný domov pro ženu. Nešlo o jediný případ. Meathead Movers pomohl už stovkám žen osvobodit se a začít znovu.

Zdroj: YouTube / True Crime Daily

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]