Znamení zvěrokruhu, která umí potěšit nejvíce ze všech. Poznejte je ve svém okolí a držte se jich. Vyznačující se jasnými rysy

Fotografie: Getty Images

Společenská a přátelská znamení? Třem znamením je dána do vínku společenskost. Lidé těchto znamení umí pobavit a milují společenský život, ale dokáží také dávat a přijímat lásku. Díky tomu jsou mezi přáteli oblíbení, protože kdo by nechtěl mít takového „plyšového medvídka“ za kamaráda.

Neztratí se ale také v pracovním kolektivu, kde dokáží podržet ve chvílích, kdy ostatní jen nasupeně odcházejí. Nemluvě o partnerských vztazích, kde dokáží být oddanými a milujícími protějšky. O jakých přátelských znameních je řeč?

Blíženci

Jedno z nejkouzelnějších znamení? Rozhodně Blíženci! Lidé zrozeni ve znamení Gemini, jak se latinsky nazývá třetí astrologické znamení zvěrokruhu, jsou prostě okouzlující.

Navazují snadno a rychle vztahy, vládnou slovem, které dokáže započít rozhovor a rozvinout se v celoživotní přátelství. Zrozenci Blíženců mají dostatek sebevědomí a nenávidí rutinu, proto dokáží dobře bavit nejen v přátelských vztazích.

Fotografie: Getty Images

Také v erotice se snadno přizpůsobí protějšku a snadno se tak dostanou druhém pod kůži. Jen nesmí přijít nuda, v tu chvíli dokáží zabít i dlouholetý vztah. Potřebují neustálé podněty, aby mohli rozvíjet svůj potenciál a kreativitu. Ale ne každý je schopen toto podnětné prostředí s Blížencem sdílet, navíc Blíženec prchá, když intenzita vztahu není podle jeho představ a s přirozeným šarmem putuje do nového vztahu.

Raci

Ve chvíli, kdy vstoupíte Rakovi do života, zůstanete v něm navždy. Je sice těžké jeho nitro otevřít, ale po jeho otevření je schopen dávat a přijímat lásku v nejčistší podobě a zcela bez podmínek.

Raci milují oddaně a vroucně, proto je těžké jejich kouzlu nepropadnout. Jsou velmi loajální v partnerských, ale také kolegiálních vztazích. Jsou praví romantici a dokáží podržet i ve chvílích smutku nebo beznaděje.

Fotografie: Pixabay

Raci jsou zranitelní, protože svou lásku někdy uzavírají ve svém nitru, což vede k náladovosti nebo žárlivosti. I proto si rozmyslete, jak se vztahem s Rakem naložíte, mohlo by vám být totiž líto, že s vámi nebude sdílet zbytek života. Nabízí totiž hřejivou náruč, dotyky a lásku, navíc jsou znamenitými rodinnými typy a mají trpělivost na děti.

Panna

Zrozenci Panny jsou perfekcionisté, kteří na sobě tvrdě pracují, ale nenechávají také své přátele nebo partnery na holičkách, ba naopak motivují je a povzbuzují k dalším výkonům a metám. Navíc dokáží říci pravdu, což nemusí být vždy lichotivé, na druhou stranu vám napomohou k seberozvoji a posílení sebe sama.

Fotografie: Freepik

To může zpočátku dělat potíže, protože se to může jevit ostatním jako dosti otravná vlastnost. Pro Panny je to však výraz lásky a projevení zájmu, ne snaha o změnu vašeho já. Po jejich poznání se tak pro vás stávají Andělskými strážci.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]