Dva kamarádi se zamilovali do stejné dívky. Rozhodli se pro netradiční řešení, které zaskočilo nejen jejich rodiny

Fotografie: Freepik

Netradiční vztah, který mají Saul, Dino a Olga, nemá jen tak někdo a většina lidí by takový vztah nedokázala ustát. V posledních letech se po celém světě začaly objevovat netradiční páry a vztahy, ve kterých se nachází společně tři lidé.

Jejich vztahy přitom vždy fungují trochu jinak, jako u běžných párů. Někdy spí všichni spolu, jindy mají oddělené ložnice apod. Jak dokáží fungovat tři lidé v jednom vztahu a je to vůbec zdravé? Podle těchto tří lidí to bylo nejlepší rozhodnutí jejich života.

Jak to začalo

Saul Gomes a Dino de Souza spolu jeli na dovolenou do Barcelony, kde se setkali s dívkou jménem Olga. Bohužel se oba do Olgy zamilovali, což by pro většinu znamenalo spoustu hádek a možná i konec přátelství. Tohle ale nechtěli, a proto s ní začali chodit oba dva. V současnosti žijí všichni tři ve Francii a plánují založení rodiny.

Fotografie: Pixabay

Tento tzv. tripl se seznámil v roce 2019 ve španělské Barceloně. Saul (30), Dino (40) a Olga (27) se poznali v městském baru. Olga měla oba Brazilce ráda a nechtěla jim zničit přátelství, a proto myšlenku společného soužití podpořila. Nyní žijí ve Francii a každý den dokazují ostatním, že tři lidé mohou žít společně ve spokojeném a vyrovnaném vztahu.

Co o svém vztahu říkají oni sami?

„Jakmile jsme se Saulem dorazili do Barcelony, šli jsme do baru, který živě vysílal zápas Ligy mistrů. Olga seděla ve stejném baru s partou přátel. Nabídli jsme jí nápoj a rande. Tak začala naše historie.“ říká Dino. „Věříme, že náš vztah není o vztahu tří lidí, ale o jednotě a blízkosti. O tom, jak se cítíme, je toho hodně, ale je těžké to vyjádřil slovy.“ dodává. Prozatím jim vztah evidentně funguje dobře a nepotýkají se s velkými obtížemi. Jak to dopadne ale ovšem ukáže až čas.

Jejich rodiny a přátelé byli pochopitelně šokováni, když slyšeli o tomto vztahu. Překvapilo je zejména to, že všichni tři žijí společně. Podle nich se nezměnili jako jednotlivci, ale hodně vyrostli v oblasti vztahů.

Od lidí překvapivě nedostávají velkou kritiku, naopak se na ně lidé často dívají s úžasem, jak to mohou zvládat. Vztah dvou lidí je většinou dost těžký a v případě tří lidí to musí být ještě složitější. Myslíte, že se to dá zvládat dlouhodobě? Tento tripl si myslí, že ano.

Plány do budoucnosti

Tripl je se svým životním stylem naprosto spokojený, což podporuje i fakt, že plánují založit rodinu a mít děti. Později by rádi cestovali po světě a seznamovali lidi po celém světě o vztahu a životě, který žijí.

Přiznávají, že každý z nich je jako osobnost hodně odlišný, ale společně jim to dobře funguje. Právě proto chtějí lidi seznámit s touto vztahovou možností a dokázat jim, že na tom není nic špatného. Zda se jim to podaří a zda budou skutečně cestovat, je zatím ve hvězdách.