Žena připravila manželovi pomstu za nevěru s jeho sekretářkou. Doma ho čekalo nemilé překvapení

Fotografie: Getty Images

Rozchody obvykle nebývají snadné a zanechávají šrámy na duši, obzvláště tehdy, když je jejich příčinou nevěra. Někdy jim předchází období plné hádek a vzájemného odcizení, jindy přijde konec naprosto nečekaně. Každý člověk se s takovou situací vyrovnává po svém, někdo se tiše trápí, jiný hledá zábavu, aby zapomněl, a někomu pomůže jen to, když se bývalému partnerovi pomstí.

Příběh Jake a Edith

To byl také případ manželského páru, Jakea a Edith, kteří byli svoji již 37 let a žili v luxusním domě. Po nějakém čase se však Jake zamiloval do své sekretářky a rozhodl se manželství ukončit. Načas se sice odstěhoval ze společného domu, ale najal si nejlepší právníky, aby pro něj vyjednali ty nejlepší rozvodové podmínky. Při odchodu z domu řekl Edith, aby si sbalila své věci a dům opustila, protože v něm chce nadále žít se svou novou přítelkyní.

Fotografie: Freepik

První den ultimáta Edith využila k tomu, že si vytřídila své věci, které si chtěla odnést sebou, a postupně je balila do pytlů, krabic a beden. Během druhého dne dokončila balení a domluvila se se stěhováky, že její věci vyzvednou a zavezou do přechodného bydliště, které si narychlo našla.

Fotografie: Freepik

Dobře promyšlená pomsta

Třetí den Edith věnovala přípravě pomsty svému nevěrnému manželovi, který ji zradil. Objednala si luxusní večeři s donáškou až domů a popíjela k ní výborné francouzské víno. Vychutnávala si obří tygří krevety s tím nejkvalitnějším kaviárem a když dojedla, schovala zbytky krevet namočených do kaviáru do záclonových tyčí v celém domě.

Když Edith svůj plán dokončila, odstěhovala se nedaleko a čekala na výsledky. Hned po jejím odchodu se manžel nastěhoval zpět do domu i s přítelkyní a zpočátku to vypadalo, že jsou šťastní a na nebi není ani mráček.

Už po pár dnech se však domem začal linout nesnesitelný zápach, a tak se oba dali do důkladného úklidu a zakoupili intenzivní domácí osvěžovače vzduchu. Ani to však nepomohlo a když stav domu nevylepšila ani výměna koberců, rozhodl se Jake dům prodat.

Fotografie: Freepik

Navzdory průběžnému snižovaní prodejní ceny domu každého potencionálního kupce vždy již ve dveřích odradil zápach a zdálo se, že je dům zcela neprodejný. Pak se ale Jakeovi ozvala Edith, že by o koupi domu měla zájem, protože má na něj krásné vzpomínky. Jake byl nadšený a nabídl ji dům za pouhou polovinu jeho hodnoty, pokud k prodeji dojde rychle. Šlo mu hlavně o to, aby se manželka nechtěla do domu ještě před prodejem podívat.

Jake a Edith se na prodeji a koupi dohodli a Edith s obrovským uspokojením sledovala, jak manžel z domu stěhuje všechny věci, včetně oněch záclonových tyčí.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]