Perfektní trik se zubní pastou dobývá internet: Naučte se ho a získejte z ní maximum

Fotografie: Depositphotos

Současná doba klade velké nároky na peněženky. Vše se zdražuje, včetně jídla a energií, tudíž slovo ušetřit se skloňuje v mnoha nejen českých domácnostech.

Šťastný to člověk, který nemusí v dnešním světě šetřit. Ostatní pak hledají cesty, kterými uspoří svůj rodinný rozpočet. Lze toho docílit i maximálním využitím obsahu tuby se zubní pastou. Nápad sdílený na TikToku si brzy získal řadu příznivců po celém světě. Podívejte, jak jednoduše lze neplýtvat zubní pastou. Možná, že za chvíli budete patřit mezi ty šťastlivce, kterým se to podařilo.

Jak dostat zubní pastu z tuby

Když máte zubní pastu novou, z plastové nebo plechové tuby se dostává velmi snadno. Stačí jen jemně na ni zatlačit, a už leze ven. Ale pokuste se o totéž, když je pasty v tubě již poskrovnu. Můžete na snažit, jak chcete, ale sotva se vám podaří z ní něco vydolovat.

Někdo třeba zkouší po tubě jezdit rukojetí zubního kartáčku a pokusit se pastu s jeho pomocí vytlačit ven. Že by ale jeho snaha byla korunována velkým úspěchem, to se zrovna říci nedá. Je-li tuba z plechu, musí vynaložit dost síly na to, aby se past v ní pohnula kupředu.

Na TikToku najdete všechno

TikTok je sociální sítí, na níž lidé sdílejí, co je napadne. Jeden z tiktokerů zde sdílel nápad, jak efektivně vytlačit z tuby poslední zbytky zubní pasty. Jeho video se stalo ihned hitem. Stačí k tomu nůžky, jimiž odstřihnete konec tuby. Pak odšroubujete plastový uzávěr a vložíte ho horním koncem do tuby.

https://www.tiktok.com/@stylebyrosalinda/video/7110834694438014210

Stačí na něho jemně zatlačit, uzávěr se bude posouvat dolů a zároveň před sebou tlačit zubní pastu z tuby ven. Dlužno ale dodat, aby fígl fungoval, tak plastový uzávěr musí být dostatečně široký. S tenčím by to šlo mnohem hůře. A je to. Také se divíte, že vás to nenapadlo dříve?

Zdroj: Goodhousekeeping

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]