Nápady pro šikovné ruce

Patříte mezi kreativní dušičky, které neustále hledají nové a nové nápady, jenž by následně mohly zrealizovat? Zajímají vás ruční práce a baví vás zdobit si vaše bydlení nejrůznějšími dekoracemi, na kterých je vidět vaše práce a věnovaný čas? V tom případě je náš dnešní článek určený právě vám!

I nás totiž kreativní tvoření baví, a proto jsme se rozhodli podělit se s vámi o zajímavý nápad, jak zužitkovat nevyužité sklenice – od okurek, přesnídávek – a vyrobit si z nich originální dekoraci. Tu si následně můžete vystavit doma – na jídelní stůl, na poličku, na krbovou římsu – nebo je věnovat někomu blízkému jako netradiční dárek.

Nápady pro radost

Máte-li doma sklenice od okurek, přesnídávek, sterilizované zeleniny či čehokoli jiného, které se vám jen tak ladem skladem povalují v komoře nebo na půdě, pak je rozhodně nevyhazujte. Ačkoli vám doma možná překáží, po přečtení dnešního článku si jejich přítomnost zaručeně budete užívat. Výroba dekorace vám navíc zabere jen několik málo minut a dáme ruku do ohně, že vás bude bavit!

Co budete potřebovat?

K výrobě dekorace ze sklenice budete potřebovat provázek, lepidlo, sklenici a různorodé ozdůbky – v našem případě korálky. Na následujícím videu najdete praktický návod, podle kterého se můžete řídit.

Obrázek: youtube.com
Video: youtube.com

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]