Jakým z těchto 5 způsobů vymačkáváte zubní pastu z tuby? Dokáže to o vaší osobnosti říct více, než si myslíte!

Fotografie: Canva

Dokonce i způsob, jakým vymačkáváte zubní pastu z tuby, dokáže říct hodně o vaší osobnosti. Podívejte se sami.

Možná si myslíte, že to, jakým způsobem vymačkáváte zubní pastu z tuby vlastně nic neznamená. Ale opak je pravdou. Podle psychologů není až 40 % všech vašich činů vědomých, jsou to jen zvyky. To, co považujete za bezvýznamný čin, ve skutečnosti může hodně prozradit o vaší osobnosti. Například i mačkání zubní pasty.

Mačkáte od spodu

Jste člověk, který je většinu času velký perfekcionista. Většinou zbytečně neutrácíte a vždy máte aspoň malou rezervu na horší časy. Vždy tvrdě pracujete a bez řečí děláte přesčasy, když vám to dá více peněz. Váš život je organizovaný, nikdy neděláte spontánní rozhodnutí a ostatní si o vás mohou myslet, že jste trošku podivín.

Mačkáte od středu

Jste realista a také velmi aktivní člověk. Obvykle spěcháte a poté všechny věci organizujete na poslední chvíli, což není vůbec dobré. Váš život totiž není příliš organizovaný, ale pokud potřebujete udělat něco důležitého, každý se na vás může spolehnout. Jste rádi středem pozornosti a máte hodně přátel.

Fotografie: Pexels

Stisknete vrchní část

Jste velmi tvrdohlavý člověk. Pro dosažení svých cílů jste schopni udělat úplně cokoliv. Máte velké sklony k pesimismu a opravdu vám trvá, než někomu uvěříte. Často máte pocit, že se můžete spolehnout pouze sami na sebe. Více než kohokoliv jiného milujete sebe, takže je třeba, abyste si dávali pozor. Mohli byste od sebe všechny blízké odehnat.

Skládáte spodní část

Vy tlačíte zubní pastu tak, aby to vlastně vypadalo, že tuba není stlačená. Bude vypadat menší a menší, ale stále netknutě. Jste velký snílek a umělec. Většinou zůstáváte ve svém vlastním světě, který je ve vaší hlavě. Jste totiž velmi citlivá, jemná a také velkorysá osobnost a bojíte se, že by vám ostatní mohli ublížit.

Je vám jedno, odkud tlačíte

Vy vidíte všechno poněkud jinak než většina ostatních lidí. Jste totiž kreativní osobnost, která ve všem vidí krásu. Těžko si kolem sebe udržujete pořádek, vždy uklidíte a poté trvá pár minut, než vše vypadá tak, jako před úklidem. Jste většinou optimisté, ale někdy bojujete s výkyvy nálad.