Muž podezříval manželku už dlouhou dobu. Díky policejnímu zásahu v televizi odhalil něco horšího

Fotografie: PhotopiaCZ / Creative Commons Zero / Public Domain Dedication

Občas má každý z nás pocit, že v jeho vztahu s partnerem není něco v pořádku. Často pak začneme pátrat, a pokud se naše očekávání potvrdí, není to nikdy dobré zjištění.

Igorovi v poslední době přišlo chování jeho ženy zvláštní. Začal mít podezření, že by jej mohla podvádět a tak se rozhodl pátrat a zjistit, kdo by mohl být jejím milencem. To, co ale zjistil, nečekal ani v nejhorším snu. Na základě pátrání po milenci své ženy zjistil daleko horší věc, se kterou je velmi obtížné se vyrovnat.

Hledal důkazy o nevěře, našel něco mnohem horšího

I přesto, že měl Igor již delší dobu pocit, že v jeho vztahu s Marií je něco v nepořádku, nepřikládal tomu velkou váhu. Chvíli se sice snažil najít jejího milence, to, co jednoho dne uviděl v televizi, bylo mnohem horší. Podle deníku The Mirror Igor seděl poklidně doma na gauči, když v televizi zahlédl něco, co mu doslova vyrazilo dech.

Z informací, které byly uveřejněny na deníku Newly vyplynulo, že Igor se toho dne díval v televizi na zprávy. V nich zrovna probíhal přímý přenos, během kterého docházelo k zásahu v místním domu s prostitutkami. Pro Igora bylo opravdovým šokem, když na obrazovce zahlédl vlastní ženu, kterou právě policie zatýkala.

Radost z narození syna vystřídala dramatická scéna. Žena nemohla uvěřit maximální drzosti přítele

Neměl tušení, čím se jeho žena živí

Z pohodlí gauče se tak muži naskytl pohled na manželku, která na sobě měla černé krajkové prádlo a punčochy. Muž neměl nejmenší ponětí o tom, že si jeho žena a matka jejich společné dcery vydělává jako prostitutka. Po tomto zjištění zažádal nejen o rozvod, ale také o svěření dcery do své péče. Tomu bylo vyhověno.

Muž a notebook
Fotografie: Pexels

Marii hrozí 8 let vězení a Igor požádal soud o to, aby bylo zcela zabráněno jejímu styku s dcerou. Podle jeho názoru by jejich šestiletá dcerka neměla být v kontaktu s někým, kdo zničil celou rodinu a pošpinil jejich jméno. Marie si ale stojí za tím, že to dělala proto, aby pomohla rodině finančně. Podle jejího názoru totiž Igor nevydělával dostatek peněz a tak neměla jinou možnost. O tom, že být matkou v domácnosti není nic jednoduchého, jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali nedávno.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]