Mladík požádal o ruku ženu v důchodovém věku. Většina lidí nad jeho činem kroutí hlavou, on má však jasno

Fotografie: Depositphotos

Láska kvete v každém věku a nezná hranice. Neexistuje správný věkový rozdíl mezi partnery. Své o tom ví i tento pár.

Jeden zamilovaný pár se setkal v neobvyklém čase a na neobvyklém místě, a to na pohřbu. Jednasedmdesátiletá žena pohřbívala jednoho ze svých synů. Jejího milého doprovázela na poslední rozloučení jeho teta. Není pochyb o tom, že vás život může překvapit. Někdy se nám přihodí věci, o kterých se nám ani nesnilo. Příběh těchto dvou lidí je toho nejlepším příkladem. Uživatelé internetu tomu nemohou uvěřit!

Ženatý se 71letou ženou

Když se Gary Hardwick a Almeda Errel viděli poprvé, bylo mu 18 a jí 71 let. Takový markantní věkový rozdíl může být pro někoho neuvěřitelný, ale láska se na věk neptá. Pár je spolu šťastný a nedokáže si to představit jinak. Rozhodně to byla láska na první pohled. Setkání na pohřbu Garyho a Almedu okamžitě utvrdilo v tom, že musí být spolu. Hned na první schůzce muž ženě daroval nádhernou kytici růží a s každým dalším setkáním jejich cit rostl.

Fotografie: Freepik

Po dvou týdnech se Gary Almedy zeptal, zda si ho vezme. Již o šest dní později stáli manželé u svatebního dortu. „Bylo to úžasné, překonalo to i mé nejdivočejší sny,“ svěřil se Gary. Jejich manželství trvá již šest let a stále se milují. Každý den, kdy jsou spolu, je tím nejkrásnějším darem, za který jsou vděční!

Gary i Almeda nečekali, že jim osud přinese tak zvláštní pocit. Někteří členové obou rodin však přijímají jejich vztah trochu chladněji. Jeden ze synů Almedy s ní dokonce od svatby nepromluvil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gary & Almeda (@garyandalmeda)

O mladší ženy nejevil zájem

Garry přiznává, že se nikdy necítil, že by kvůli sňatku s o tolik let starší ženou o něco přišel. Na svůj věk se cítí velice vyspělý a nikdy nezapadal do skupiny mladých lidí. Vždy si připadal lépe ve společnosti starších osob. Mladší ženy jej podle jeho vlastních slov navíc nikdy nepřitahovaly, a to ani v době, kdy byl malým chlapcem. Vždy měl slabost pro starší ženy. Inu, láska je láska.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gary & Almeda (@garyandalmeda)

Aktivita na sociálních sítích

Šťastní manželé se rozhodli, že svou lásku budou ukazovat všem, napříč celým světem, a jsou velmi aktivní na různých sociálních platformách, například na Instagramu, TikToku i Faceboou. Na Instagramu má tento párový profil přes 18 000 sledujících. Pár sdílí především videa, ale nechybí ani zamilované fotografie a selfie. Můžete objevit také poněkud lechtivější materiál, ale, jak oba uvedli, nemají se za co stydět. Pokud vás tento pár zaujal, můžete jej najít pod přezdívkou @garyandalmeda.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]