Když se manžel těhotné ženy dozvěděl o její vážné nemoci, udělal to nejhorší, co mohl

Fotografie: Depositphotos

Když se člověk dozví, že má rakovinu, potřebuje především podporu ostatních lidí. Manžel této ženy ale místo toho utekl.

Tracey Ferrin je nyní 39letá žena, která před téměř dvaceti lety zjistila, že její manželství nefunguje tak, jak by mělo. Byla v šestém měsíci těhotenství, když jí lékaři diagnostikovali rakovinu. Když to řekla svému tehdejšímu manželovi, řekl jí, že je toho na něj moc a jednoduše ji opustil. Ona tak zůstala sama na jejich dvě děti.

Fotografie: Depositphotos

Nedokázal se vyrovnat se vzniklou situací

Tracey a Nick byli opravdu velmi mladí, když se v roce 2000 vzali. Bylo to těsně před narozením jejich první dcery Elly. O rok později byl tehdy 18leté ženě diagnostikován nádor v pravé noze. Jejich holčičce bylo v té době 10 měsíců a Tracey čekala druhé dítě. Jen Nick se chtěl rozvést, protože toho na něj bylo už moc.

Později se nechal slyšet, že to pro něj tehdy bylo velmi složité a nedokázal se se vzniklou situací vyrovnat. Pro dvacetiletého mladíka toho bylo zkrátka až moc. Odešel v den, kdy Tracey ležela v ložnici na podlaze a právě zvracela. A Tracey si myslí, že to zvracení bylo spouštěčem toho, jak to celé dopadlo. Nikdy před tím ji takto neviděl a nejspíš ho to znechutilo.

Znovu objevila lásku

Tracey tak byla nucena se se svou nemocí vypořádat sama, ale nyní říká, že to, že svého manžela ztratila, jí jen dodalo potřebnou motivaci bojovat nejen za sebe, ale i za své děti. Oficiálně se rozvedli v roce 2003, ale Tracey svého manžela rozhodně nezačala nenávidět. Naopak, snažila se s ním vycházet, už kvůli dětem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený t r a c e y • f e r r i n (@traceyferrin)

Pokračovala ve svém dlouhém boji a brzy na to porodila zdravou holčičku, které je nyní 20 let. Její rakovina se již 20 let nevrátila a ona znovu našla lásku. Svému druhému manželovi Ryanovi porodila dva syny, kterým je nyní 17 a 13. Její exmanžel spáchal sebevraždu v roce 2016 a ona v tu chvíli pochopila, že i on měl své vlastní démony, kteří ho ovládali.

Zdroj: Twice