Nevěrná manželka a rozvod! Žena podváděla svého muže přímo pod nosem. Jednoho dne si pro ni ale připravil drsné překvapení

Fotografie: Depositphotos

Žena z tohoto příběhu měla manžela. Zamilovala se však do jiného muže. Manžela ovšem nechtěla za žádnou cenu opustit.

Všechno to bylo o blahobytu. Její manželství totiž bylo výnosné. Proto se Renata rozhodla, že svého manžela Innokentyho neopustí. Nechtěla totiž vyměnit pohodlný život za krátké štěstí v náručí milovaného Vladimíra, který nebyl dostatečně finančně zajištěný. Její románek trval dlouhé 4 roky a její manžel si pravděpodobně ničeho nevšiml. Celé dny trávil v práci a ženu zahrnoval drahými dárky.

Scházeli se velmi často

Jelikož se Renatě zdálo, že se její románek daří skvěle skrývat, začala se s Vladimírem setkávat častěji. Změny v jejím chování si však po nějaké době všimli její přátelé. Nejlepší kamarádka ji varovala, že její chování nepovede k ničemu dobrému. Myslela si, že ani její trpělivý manžel nesnese ponižování. Podle ní by tedy měla vztah s milencem ukončit. Renata však na její slova nedbala a pokračovala dál.

Fotografie: Depositphotos

Byla si naprosto jistá, že pokud její manžel na románek přijde, odpustí ji. Vždyť ji přece tolik miluje. Jedno k ní přišel manžel s tím, že pro ni něco má. Ona jen natáhla ruce a čekala další dárek. K jejímu překvapení však dostala obyčejnou obálku. Byla však dost těžká. Otevřela ji a nevěřila vlastním očím. Obálka skrývala rozvodové papíry. Renata se divila, proč se chce rozvést a tázala se na jeho důvody.

Posílal ji do práce

Manžel ji řekl, že se chce rozvést a také, že si bude muset najít práci, jelikož ji nehodlá déle vyživovat. Kromě toho ji řekl, že chce, aby se odstěhovala z jeho domu. Pak ji ukázal další obálku, kde byly fotografie jí a Vladimíra. Podle manžela porušila úmluvu a zákon stojí na jeho straně. Řekl, že trpělivý byl opravdu dlouho. O jejich vztahu věděl a čekal, že ho manželka brzy skončí. To se však nestalo.

Fotografie: Depositphotos

Údajně by to možná snášel i nadále, ale přestalo se mu líbit manželčino chování. Renata dlouho plakala a prosila manžela, ať si to rozmyslí. Uvědomila si, že s Vladimírem je zábava, ale je to smolař a není tak úžasný a starostlivý jako její muž. Manžel ji však vyhodil a jí zbyl jen Vladimír. Ukázalo se, že celou dobu nepracoval a ona ho vydržovala. Nakonec musela jít do práce sama, aby se nějak uživili.

Zdroj: Takprosto

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]