Mladá žena muži naznačila, proč nevěra není to pravé. Od té doby se věnoval jenom manželce

Statistiky říkají, že nevěra je dnes něco zcela běžného. Tento muž už ví, že je špatná. Dostal lekci od ženy, se kterou si chtěl něco začínat. Ale hezky popořadě. Vše začalo v jeho zaměstnání, kam přišla nová kolegyně, která byla mladá, byla krásná a byla sympatická. Ihned si s daným mužem padli do oka. Často se spolu bavili a v rámci firmy spolu trávili čas. V tu chvíli začal muž přemýšlet nad tím, že by svou ženu podvedl.

Pokud o nevěru začal nevinně

Po několika týdnech muž jasně viděl, že sympatie k němu jsou vzájemné. Věděl, že si s novou kolegyní rozumí a chtěl se s ní sejít i mimo firmu. Takto nějak začíná nevěra u řady lidí. Jednoho dne se odhodlal a své kolegyni navrhl, že by spolu mohli jít některý den na večeři. Mělo jít o posun daného vztahu do soukromé roviny a muž doufal, že s ženou díky tomu naváže milenecký vztah.

Její odpověď ho zcela šokovala

Čekal, že jeho kolegyně na nabídku bez rozmyslu kývne. To se ale hodně přepočítal. Její odpověď ho šokovala, protože žena odpověděla rezolutně ne. A dodala, že s ním nechce jít na večeři ani teď, ani jindy. To, že jim to v práci šlape neznamená, že spolu musí trávit čas i mimo ni. Navíc žena přidala i svůj příběh, který muže šokoval.

Řekla mu, že důvodem proč s ní chce jít na večeři je jenom to, že se se svou současnou ženou nudí. Že jí to s ní nebaví a myslí si, že ona jako jeho nová kolegyně bude lepší. Takto ale nebude. Možná to pár let vydrží, ale potom se bude opakovat opět stejný scénář. Začne hledat opět někoho nového a mladšího, jelikož ho současný vztah začne nudit.

Drsná životní zkušenost

Od kolegyně se také dozvěděl, že je rozvedená. Ona měla manžela a s ním dcerku. Když jí byly 4 roky, její muž požádal o rozvod. Proč? Jelikož si v práci našel novou, mladší partnerku. Opustil tak svou ženu se kterou zažil mnoho krásného jenom proto, že měl pocit že se nudí. Tento příběh muže šokoval a už začínal litovat, že se k pozvání na večeři vůbec odhodlal a že raději nemlčel.

Úcta k vlastní ženě

Po této přednášce si muž uvědomil, kolik špatného ve svém životě dělá. Najednou začal vidět svou ženu ve zcela jiném světle. V první řadě pochopil, že jenom díky ní jí teplé večeře, že bydlí v čistém domě a že má stále dokonale vyžehlené košile. Je to právě ona, kdo je mu oporou a kdo je mu na blízku, když má těžký den. A to že už nevypadá tak jako před 10 lety, kdy si ji bral? Každý z nás stárne a krása je pomíjivá. Je třeba hledět na něco zcela jiného, než na to, jak člověk vypadá. Najednou muž začal vzpomínat na to, kolik společných zájmů mají, jak si rozumí, mají témata k povídání a mají stejný typ humoru. Uvědomil si, že nikoho lepšího by těžko našel.

Najednou se ke své ženě začal chovat úplně jinak. Pomáhal jí, bral na ní ohledy, trávil s ní čas, spolu jezdili na výlety, chodili na večeře a dělali mnoho zajímavých věcí. Až studená sprcha v podobě přednášky jeho kolegyně mu musela ukázat, že nevěra je něco špatného. Zvláště ve chvíli, když má doma oddanou ženu, která ho miluje. Toto by jí měl začít oplácet. Lituje, že s něčím podobným nezačal dříve.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]