Vypořádat se s manželem po rozvodu může být zábavné. Dokazuje to příběh ženy, kterou manžel podváděl

Fotografie: Freepik

Když vás milovaný člověk po letech zklame, napadnout vás může ledasco. Američanka Edith pojala tuto situaci po svém. Usmyslela si, že pomsta bude tím pravým. Nechtěla se ale omezit na něco nekalého, proto svou taktiku důkladně promyslela. Jak to všechno dopadlo?

Láska jako z románu se záhy rozplynula

Edith žila se svým manželem celkem 37 let. Svého muže velmi milovala a také mu plně důvěřovala. Ale Jack její city jednoho dne ranil nebývale podlým způsobem. V práci se totiž zamiloval do své sekretářky a také milenky. Žena byla z tohoto zjištění zdrcená. Nemohla uvěřit tomu, jak jí mohl její muž takto zradit a ponížit. Milenecký poměr tajil nejspíš delší dobu.

Se sekretářkou se rozhodl žít. Edith byla nucená se z domu, kde bydleli, odstěhovat. Jack již měl s nemovitostí velké plány. Chtěl ji prodat a zabydlet se se svou milenkou na zcela neznámém a novém místě. Když však byla zhrzená žena poslední den sama v domě, něco ji při večeři napadlo.

Fotografie: Freepik

Intenzivní zápach odrazoval zájemce o dům

Ten den, kdy Edith seděla poslední večer ve svém dlouholetém domově, zrovna večeřela krevety a kaviár. Napadlo ji, že se manželovi pomstí. Krevetu pomazanou kaviárem tak dobře ukryla za nábytek a další den se odstěhovala. Následně se Jack se svou novou ženou v domě zabydlel a měl snahu ho také prodat, avšak v místnostech něco nevábně zavánělo. Ani jeden z nich netušil, co to mohlo být.

Oba poctivě prohledali celé obydlí a nic nenašli. Zájemci sice na prohlídky chodili, ale zápach je evidentně odrazoval a nikdo dům dlouho nekoupil. I oba milenci se rozhodli opustit nemovitost, protože nepříjemné aroma bylo čím dál intenzivnější.

Fotografie: Freepik

Edith se stala vítězkou

Po jisté době se Edith rozhodla Jackovi zavolat. Optala se ho, jak se mu daří dům prodat. Samozřejmě jí vylíčil, že kvůli zápachu ho nikdo nechce. Žena se tak nabídla, že za deset procent jeho hodnoty ho od něj koupí. Dům pro ni totiž mnoho znamenal, byl to její skutečný domov. Její manžel překvapivě souhlasil, a tak se Edith znovu vrátila na místo, kde strávila téměř celý svůj život. Žena je již rozvedená a zápach z domu už dávno zmizel.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]