Zjistila, co jí manžel dělal 9 let za zády. Teď se v otevřeném dopisu ptá ostatních žen, jestli má právo udělat totéž

Fotografie: Depositphotos

Mladá matka se po několika letech manželství dozvěděla o krutém tajemství svého muže. Její dopis ve vás rozhodně vyvolá řadu otázek.

Poté, co se mladá matka dozvěděla krutou pravdu o svém muži, zcela ztratila zájem s ním nadále sdílet svou společnost. Rozhodla se však napsat veřejný dopis, aby získala inspiraci od ostatních lidí, kteří se s podobnou situací také potýkali. To, co by měla udělat, ovšem zůstává jednou velkou otázkou, neboť její příběh je natolik komplikovaný, že pravděpodobně každý krok s sebou ponese velmi nepříjemné důsledky.

Fotografie: Depositphotos

Zjistila jsem, co manžel dělal za mými zády

Nedávno mi bylo 34 let a mému milovanému manželovi je 45 let. Ano, je sice mezi námi menší věkový rozdíl, ale láska přeci nezná mezí. Jsme manželé již více než 9 let a máme osmiletého syna, který je naší největší pýchou.

Já sama nepracuji. Veškerý svůj čas věnuji svému dítěti a manželovi, přičemž můj milovaný je hlavní živitel rodiny. Se vším si však vystačíme a ani jednomu z nás nevadí, jak to máme doma nastavené.

Po tolika letech společném soužití jsem se však nedávno dozvěděla, že můj manžel po celou tu dobu jezdí pravidelně do nejrůznějších podniků. Mluvíme o nočních klubech a barech, kde muži vyhledávají placenou ženskou společnost. Dokonce mi bylo řečeno, že jel do Thajska, aby si za mými zády vyzkoušel, jaké tam jsou místní ženy – mně samozřejmě řekl, že jede na pracovní cestu. Všechny tyhle věci a mnohem více mi řekli jeho nejbližší přátelé, protože se jeden z nich přeřekl v mé přítomnosti. Já však tlačila a nakonec to z nich všechno vypadlo.

Fotografie: Depositphotos

Ano, chápu, že tohle většina chlapů ve svém životě vyzkouší, ale pravidelně a po dobu devíti let? Bylo strašně smutné se tohle všechno dozvědět, zlomilo mi to srdce. V poslední době se však můj manžel začal chovat tak trošku jinak – myslím si, že mu jeho přátelé prozradili, co jsem z nich vytlačila. Nyní nikam nechodí a téměř neustále se mi doma věnuje. Já jsem se však také hodně změnila. Už toho člověka nemiluji. A teď si říkám, mám teď právo ho také takto zradit?

Naše miminko už dávno nenosí plenky a já se ho nikdy nevzdám. Věnuji se mu neustále, rostu s ním a učím ho novým věcem. Jsme si neskutečně blízcí. Já už se s takovým člověkem v domácnosti ale naprosto necítím šťastná. Možná mám po tom všem právo taky na nějakou zábavu. Když si mě 9 let nikdo neváží, proč bych si měl teď někoho vážit?

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]