Po odhalení manželova tajemství se jí zhroutil svět. Díky tomuto postupu zhubla šílených 46 kg

Fotografie: Depositphotos

V roce 2013 přivítala Betsy Ayala z Houstonu v Texasu na svět svou dceru a s jejím narozením přišlo i přibírání na váze. Po porodu se Betsy potýkala s poporodní depresí.

Nejen boj s poporodní depresí, ale i napjaté vztahy v její rodině vedly k tomu, že hledala útěchu v jídle. Její váha nakonec dosáhla téměř 119 kg. Když bylo dceři šest měsíců, zjistila, že její manžel si našel jinou ženu. Betsy, která byla s manželem od svých sedmnácti let, se s touto zdrcující zprávou jen těžko vyrovnávala.

Strávila ve vztahu s ním téměř celý život

Podle webu Život téměř celý život žila ve vztahu se svým partnerem, pak se ale dozvěděla, že má milenku. Na jeho internetovém účtu našla zprávy, ve kterých ji nazýval ‚tlustou krávou‘. V tu chvíli se mamince malé holčičky zhroutil celý svět. A to hlavně proto, že když se svého muže zeptala, tvrdil, že vypadá normálně. Také ji velmi podporoval v konzumaci nezdravého jídla, což pro ni bylo po přečtení zpráv ještě bolestivější.

Rodinná situace vyvrcholila těsně před Vánocemi, kdy se Betsy po měsících emočního utrpení rozhodla, že změní svůj život. Začala s aktivním cvičením, zahrnující tance, zumbu a běh, a přešla na dietu bohatou na bílkoviny. Tento obrat v jejím životě jí podle webu People pomohl zhubnout více než 46 kg.

Žena porodila dvojčata s odstupem 22 dní. Jen díky tomu dokázalo jedno z nich přežít

Stal se z ní jiný člověk, a to nejen navenek

Se změnou její postavy přišla také změna jejího já. Nyní říká, že se díky změně cítí šťastnější, sebevědomější a pozitivnější. Zradu svého manžela dokonce vnímá jako „požehnání v přestrojení“, které jí nakonec umožnilo začít nový život. Její příběh je inspirací pro mnohé, kdo se nacházejí v podobné situaci, a ukazuje, že i z těch nejtemnějších okamžiků může vyvěrat síla a nový začátek.

Zjištění o partnerově nevěře pro ni bylo zdrcující, přesto je nyní za tuto zkušenost vděčná. Jenom díky tomu totiž dokázala začít na sobě pracovat a změnit k nepoznání nejen svůj vzhled, ale také sebe samotnou. Nejedná se o jediný příběh ženy, které ztráta hmotnosti přinesla štěstí. O další ženě, která zhubla díky nevěře svého muže, jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali nedávno.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*