Radiační léčba maminku zničila. Dcera začne plakat, když zjistí proč tatínek sedí před ložnicí a hledí dovnitř

Fotografie: Depositphotos

V dobrém i zlém, dokud nás smrt nerozdělí. Tohoto slibu se určitě drží i tento manžel, který dělá společnost manželce v izolaci.

Když se berou dva mladí lidé a slibují si věrnost v nemoci i ve zdraví, možná si ještě neumí představit, co tento slib jednou může obnášet. Možná proto se stala virální fotografie tohoto muže, kterou zveřejnila jeho sedmnáctiletá dcera. Zatímco její nemocná maminka musí zůstat v izolaci svého pokoje, její milující manžel vymyslel způsob, jak jí dělat společnost i v této nelehké situaci.

Manželský slib v praxi

Marci Newman bya loni v říjnu diagnostikována rakovina štítné žlázy. V rámci léčby pak podstupovala radiační terapii. Aby neohrozila zdraví ostatních členů rodiny, musela být několik dní v domácí izolaci. Tedy sama v její ložnici. Její manžel, který ji podporuje, jak může, se utábořil před dveřmi jejího pokoje, aby jí mohl dělat společnost.

A tak vznikla fotografie, kterou zveřejnila jejich dcera Mackenna s tímto komentářem: „Moje máma musí zůstat ve svém pokoji v izolaci kvůli jejímu ozařování z rakoviny, takže můj táta si postavil stůl u jejích dveří, aby jí dělal společnost. A já brečím.“ Fotografie okamžitě získala na popularitě a začala se bleskově šířit internetem. Ztělesnění manželského slibu dojalo mnoho lidí.

Zkoušku z lásky složili na výbornou

Jon Newman však podporuje ženu i jinak. Marci je mu nesmírně vděčná a k fotografii připsala: „Jon chodí na každou schůzku s lékařem, na každý krevní test, každou operaci, každé ozařování. A jak vidíte, když nemůže být po mém boku, je tak blízko, jak jen může!“ Komentáře, které se objevují pod fotografií, jsou plné úcty k jejich vzájemné lásce. Mnozí z komentujících doufají, že i v jejich vlastním manželství by to bylo podobné.

Mělo to ale především vliv na jejich teprve sedmnáctiletou dceru, která řekla, že pochopila hodnotu lásky. Nejsou to jen dobré časy, co definují hodnotu lásky, ale právě v těch těžkých a děsivých chvílích vzájemná láska prochází zkouškou. A tito manželé ji rozhodně zvládli na výbornou. Marci se těší, že se bude moci brzy vrátit ke své učitelské práci. S takovou milující podporou se jí jistě podaří brzy uzdravit.

Zdroj: Dagens

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*