Dvacet let manželství skončilo ze dne na den. Manžel se dozvěděl, že jeho partnerka byla muž

Vypadalo to na šťastné manželství, než se muž dozvěděl šokující zprávu. Desítky let mu partnerka tajila něco hrozného. A to fakta o její minulosti. Takové, která je poměrně důležitá. Otázkou je, jak dlouho vše chtěla utajit a zda vůbec to chtěla svému manželovi říci. Dost možná to říci nikdy nechtěla, ale osud tomu chtěl jinak.

Zamiloval se do ní

Jean už byl starší muž, kterému bylo 44 let. V této době se také potkal s Monikou. Byla to krásná mladá žena původem z Indonésie. Bylo jí jenom 27 let, ale ihned ho okouzlila svou krásou a něčím, co ho tolik přitahovalo. Zamiloval se do ní, a i ona k němu cítila určitou náklonnost.

Svatba a život v Belgii

Jean se rozhodl, že se s ní ožení. Požádal ji o ruku a ona kývla ano. Svatba znamenala i to, že se s ním Monika přestěhuje do jeho rodné Belgie a dostane také místní občanství. Byly vyřízeny všechny dokumenty, a i když měl místní soud pochybnosti o původu dívky, jelikož její dokumenty nebyly kompletní, Jean se za ní zaručil a soud tedy kývl. Stejně tak se kývlo i na možnost uzavření manželství. Jean přisuzoval zmatek a nedostatečnost její osobní dokumentace tomu, že v domovské Indonésii se vše neřeší až tak, jak by mělo.

Začala se chovat jinak

Po manželství nastala šokující změna. Monika se začala chovat úplně jinak. Přestala být hodnou oddanou ženou a více ji zajímaly noční kluby, bary a večírky, na které často sama vyrážela. To manžela začínalo štvát. Netušil však, co dalšího se dozví.

Krutá pravda o její minulosti

Jednoho dne ho šokovala krutá pravda. Dostala se k němu informace o tom, že se o Monice povídá, že byla dříve mužem. Uhodil na ni a ona mu svou minulost přiznala. Skutečně byla muž ale podstoupila hormonální léčbu i operace. V tu chvíli Jean chápal ony chyby v dokumentech. A jak na toto všechno reagoval? Chtěl okamžitý konec manželství.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]