Manžel ji opustil po 37 letech manželství. Žena si to nenechala jen tak líbit a pomstu si vychutnala

Fotografie: Depositphotos

Život není jen černý nebo bílý. To samé platí o manželství. Občas se stane, že něco přestane fungovat, přijde nová láska a začnou se pálit mosty.

Jean byl úspěšný podnikatel s několika obrovskými firmami. Jak to tak někdy v životě bývá, bezhlavě se zamiloval do své mladé sekretářky. Jejich několikaměsíční románek se rozhodli proměnit v trvale fungující vztah. Mladá přítelkyně věděla o Jeanově jmění i jeho superluxusním domě. Svého milence přesvědčila, aby se zbavili manželky, a aby v domě zůstali bydlet spolu. Díky svým talentovaným právníkům Jean dosáhl svého.

Manželka dostala nečekanou ránu

Když se Jean Edith svěřil se svými úmysly a s tím, že hodlá jejich manželství ukončit a začít nový život, Edith zůstala jako opařená. Neměla bohužel žádný prostor pro diskuzi. Jean si vše dopředu naplánoval a jelikož se jedná o vlivného muže, postavil Edith před hotovou věc. Edith měla na vystěhování pouhé tři dny. První den si sbalila věci. Druhý den si domluvila stěhováky, kteří odvezou všechny její věci. Třetí den usedla naposledy k jejich krásnému jídelnímu stolu a při svíčkách si vychutnala talíř krevet, sklenici kaviáru a láhev šampaňského.

Fotografie: Depositphotos

Pomsta byla sladká? Nikoliv

Po skončení večeře obešla všechny pokoje a do dutých tyčí všech záclonových garnýží nacpala zbytky krevet namočených v kaviáru. Pak uklidila kuchyň a odešla. Vše vypadalo ideálně pro manželův nový život s mladou přítelkyní. Několik dní zažívali doslova šťastné období plné lásky a bez starostného života. Měli radost, že vystěhování manželky šlo tak hladce.

Něco bylo špatně

Po několika dnech se ale začalo dít něco divného. Dům začal postupně zapáchat. Nový pár zkoušel všechno. Úklid, vytírání, větrání. Také zkontrolovali větrací otvory, zda v nich nejsou mrtví hlodavci, což se nepotvrdilo. Nechali vyčistit všechny koberce, ani to nepomohlo. Povolali tedy specialisty s profesionálními insekticidy a na pár dní dům opustili. Nakonec nahradili i drahé vlněné koberce, avšak bezvýsledně. Nic nefungovalo.

Zápach v domě byl tak nesnesitelný, že dům nechtěl nikdo navštěvovat. Dělníci odmítali uvnitř páchnoucího sídla pracovat. Také dlouholetá uklízečka dala výpověď. Jean s přítelkyní už byli tak nešťastní a zoufalí, že se rozhodli z domu odstěhovat a dům nabídli k prodeji.

Kupci byli v nedohlednu

Ani o měsíc později se však stále nepodařilo najít kupce, ačkoliv zájem o nádherný dům byl obrovský. Jean dokonce snížil cenu nemovitosti. Nezabralo to. Postupem času získal dům určitou pověst a realitní makléři přestali mít o prodej nemovitosti zájem. Páru tedy nezbylo nic jiného, než požádat banku o značný úvěr na koupi nového domu.

Fotografie: Pexels

Návrat manželky domů

Tehdy bývalá manželka zavolá Jeanovi, aby zkontrolovala situaci. Jean se bývalé ženě svěřil se svými nepříjemnostmi se zapáchající budovou a Edith stížnostem svého bývalého manžela jen zdvořile naslouchala. Nakonec se mu svěřila s tím, že se jí po jejich starém domově velmi stýská, a že výměnou za nové projednání podmínek rozvodu je ochotna vzít si dům zpět.

Fotografie: Pexels

V domnění, že jeho bývalá žena nemá ponětí o skutečném stavu domu, souhlasí Jean s jeho prodejem za desetinu původní ceny pod podmínkou, že na místě podepíše kupní smlouvu. Oba manželé souhlasí a během hodiny jsou administrativní formality vyřízeny. O týden později s úsměvem na tváři Jean a jeho nová partnerka hrdě sledují, jak stěhováci balí veškerý jejich majetek a odvážejí je ze zapáchajícího domu do jejich nové rezidence. Veškerý majetek, včetně záclonových tyčí.

Zdroj: Newsner