Žena se po mnoha letech rozvedla a razantně změnila svou image. Když se poprvé viděla v zrcadle, tak se okamžitě rozplakala

Fotografie: Depositphotos

Relax a péče o vlastní tělo by mělo být součástí života každé ženy. Tato žena se k rozmazlování rozhodla až po rozvodu.

Dlouhých 44 let žila v manželství. Poté se rozhodla, že když už se její život o základu změnil, měla by udělat také něco se svým vzhledem. Měla by se o sebe začít více starat a rozmazlovat se relaxem a péčí o vlastní tělo. Měla na to určitě nárok. Její život byl opravdu těžký a celé dlouhé roky se soustředila jen na svého manžela. Na sebe jako by během těch dlouhých let úplně zapomněla.

Nevěřila si v ničem

Svoboda ji děsila. Nevěřila si a cítila se opravdu špatně. Toužila však po tom, aby se její život stal lepším. Chtěla se z toho dostat. Chtěla být opět krásná, a hlavně se tak cítit. Neváhala tedy a kontaktovala vizážistu Christophera Hopkinse, aby ji s proměnou pomohl. Věděla, že svoji práci dělá opravdu dobře, a že bude respektovat její osobnost. Přitom z ní udělá nádhernou oslnivou ženu.

Christopher dobře ví, jak podtrhnout vnitřní krásu pomocí střihu účesu a vždy dobře ví, jakou barvu vlasů zvolit pro konkrétního člověka. Zná také vhodné barvy pro danou pleť a skvěle si poradí také s make-upem a líčením. Ženy se po odchodu z jeho salonu vždycky cítí jako znovuzrozené. Odchází nejen krásné, ale také sebevědomé dámy plné optimismu a životní energie.

Přišla utrápená žena

Viki přišla k vizážistovi opravdu utrápená. Její vlasy měly tmavou barvu a jejich délka byla zhruba pod uši. Její obličej vypadal strhaně a výraz ve tváři hovořil za vše. Tato žena je zklamaná svým životem, nemá důvod se smát a v jejích očích se zračí strach, nepohoda a bojácnost. Bylo v nich však vidět také odhodlání to všechno změnit a touha po novém, lepším a veselejším životě.

Fotografie: Freepik

Po proměně byly její vlasy světlejší o několik tónů, účes byl kratší a také vzdušnější. Dostala také výraznější náušnice, které podtrhly její ženskost. Líčení bylo výrazné přesně tak akorát, aby vynikly její krásné oči. V nich se najednou objevilo štěstí, radost a naděje. A kromě rozzářených očí se objevil také nádherný široký úsměv sebevědomé ženy, která má před sebou spoustu krásného.

Zdroj: Unilad

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]