Trendy účesy, díky kterým lze omládnout o několik let

Je vám třicet let a říkáte si, jaké účesy jsou pro vás ty nejlepší? Pokud ano, podívejte se s námi na zajímavou inspiraci. Díky účesu budete sexy a také omládnete o několik let. Stačí jenom vědět, co vám bude slušet nejvíce a co je v současné době hitem.

Kaskádový účes

Je velkým hitem a rozhodně s ním neuděláte chybu. Kaskádový účes sluší snad každé ženě, nejvíce potom takovým, které mají spíše oválný obličej. Také se hodí těm ženám, které mají výraznější lícní kosti.

Kaskádový neboli stupňovitý účes je také skvělou volbou třeba ve chvíli, kdy potřebujete zakrýt určité nedokonalosti. Tedy kdy je vaším cílem zamaskovat něco, co je na vaší kůži a o čem nechcete, aby to bylo vidět.

Stylový rozcuch

Nebojte se být trochu odvážnější a zkuste i účesy, které vypadají mírně rozcuchaně. Zkuste trochu delší vlasy, které budou nafoukány do objemného účesu. Pokud bude navíc kombinován také s výraznější barvou, je to krok správným směrem.

Když máte štíhlou postavu, tak v podstatě není lepší volby. To proto, že díky celkovému rozcuchu dokáže zvýraznit linie vašeho obličeje a jednoduše zajistí, že vaše tváře budou plnější. Zkuste a přesvědčte se sama.

Samotný rozcuch však nemusí být nutně až tak výrazný a vyzývavý. Klidně může mít klasickou koncepci a rozcuchaných tak bude jenom několik pramenů v horní čísti celého vašeho účesu.

Rovné vlasy

Pokud chcete zůstávat spíše věrná klasice, tak můžete zkusit osvědčenou volbu, do které se řadí rovný účes. Jednoduchý střih, jednoduchý styl, který ale správně upravený také báječně vypadá. Na každé ženě kolem třiceti let.

Pokud se rozhodnete pro rovný účes, tak si buďte jista, že vás prameny vlasů dokážou zajímavě omladit a dokážou z vás také udělat elegantní dámu. Tento styl se skvěle hodí na důležitou společenskou událost, nebo na romantickou večeři.

Rovné vlasy jsou zajímavé také tím, že u nich můžete kombinovat celou řadu různých délek. Hodí se jak ve chvíli, kdy chcete mít účes spíše kratšího charakteru, tak jsou skvělou volbou i ve chvíli, kdy je vaším cílem účes delší.

Středně dlouhé vlasy

I ty patří mezi účesy, se kterými chybu neuděláte. Pokud je vám kolem třiceti let, zkuste je a uvidíte tu změnu. Pokud mají jeden velký klad, tak hlavně to, že jsou velmi nenáročné na celkovou údržbu.

Hodí se hlavně těm ženám, které si nejsou až tak jisté, jestli chtějí vlasy dlouhé, nebo radikální změnu ke kratšímu účesu. Takto je možné zůstat v podstatě někde mezi tím, což je optimální stav.

Střední délka vlasů umožňuje vytvořit celou řadu zajímavých kreací. Můžete se držet při zemi a být elegantní, stejně jako je možné myslet i na odvážnější styl a ukázat, že se toho takzvaně nebojíte.

Střední délka má výhodu také v tom, že vás jako ženu dokáže zajímavým způsobem omladit. Pokud právě po tomto ve svých třiceti letech toužíte, tak se nebojte a vyzkoušejte to. Uvidíte, že se to povede.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]