Měla velmi řídké vlasy a tak se svěřila do péče profesionálů. Následně prošla neuvěřitelnou proměnou

Řídké vlasy jsou velký problém, který se negativně podepisuje na naší kráse. Tato žena potvrzuje, že svěřit se profesionálům byla nejlepší volba. Nešlo totiž o to, že by vlasy měla jenom lehce řidší. Při pohledu na její hlavu bylo jasně vidět, že je zde více lysin než vlasů. A proto se žena styděla kamkoliv chodit a raději byla uzavřená v bytě. Tedy až do jednoho dne.

Péče profesionálů

Mnoho lidí nemá ke kadeřníkům a vizážistům velkou důvěru, jelikož si myslí, že toho zase až tolik neumí a spíše tahají z lidí peníze. Když se ale najde někdo zkušený, kdo se nebojí ani pořádní výzvy jako jsou řídké vlasy, může dokázat, že něco umí. A to byl případ i této ženy, která nakonec svolila a nechala se změnit právě od profesionálního týmu. A jak její proměna dopadla?

Několik nezbytných změn

Jako první bylo třeba věnovat se samotným vlasům. Nešlo jenom o to, že žena měla řídké vlasy. Jak o ně nepečovala, tak byly také velmi poškozené, lámavé a měly nezdravý vzhled. Bylo proto nutné začít nejprve s tím, že se vlasy vyživí a že se zlepší jejich zdraví a také kvalita. Následně došlo k tomu, že se z tmavých vlasů staly vlasy světlé. Došlo totiž k tomu, že byly nabarveny na blond.

Tím ale úpravy nekončily. Bylo třeba vylepšit také celkový střih vlasů, a ještě celkový účes, aby vše vypadalo moderně a stylově. Když bylo hotovo, ještě se udělal stylový make-up, rtěnka na pusu a žena se změnila k nepoznání. Nutno však dodat, že aby byl účes o něco hustší, použily se také takzvané falešné vlasy, které hustotu účesu podpořily.

Úplně jiná žena

Na začátku byla žena, která se nikomu moc nelíbila, která se styděla a která měla nízké sebevědomí. A po proměně? To byla žena, která byla šarmantní dámou, které to neskutečně slušelo a která když se podívala do zrcadla tak nemohla uvěřit svým očím. A sebevědomí se jí vrátilo. Začala se opět stýkat s přáteli a chodit do společnosti.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]