Láska, která nezná hranice. 22letý muž si vzal 72letou ženu jen dva týdny poté, co se seznámili. Byla to láska na první pohled

Fotografie: Depositphotos

Láska kvete v každém věku a nezná hranice. Neexistuje správný věkový rozdíl mezi partnery. Své o tom ví i tento pár.

Věkový rozdíl v párech je velmi kontroverzní téma, o kterém se hodně mluví, a lidé se často domnívají, že se vyskytuje pouze ve filmech a literárních dílech a že je velmi obtížné mít úspěšný vztah, kde je věkový rozdíl velmi velký. Neuvěřitelný příběh lásky tohoto manželského páru, který tvoří 72letá žena a 22letý muž, však dokazuje opak.

Láska z pohřbu

Když se Almeda Errel a Gary Hardwick poprvé viděli, bylo to na pohřbu syna Almedy. Gary doprovázel svou tetu. Tenkrát spolu prohodili jen pár zdvořilostních frází. Když se však příště setkali na narozeninové oslavě a jejich oči se střetly, okamžitě ucítili, jak jim v břiše tančí motýli, a oba věřili, že jsou jeden pro druhého stvořeni, Gary byl šíleně zamilovaný do Almedina perlivého modré oči a Almeda byla naprosto ohromena kouzlem, které Gary vyzařoval.

Fotografie: Pexels

Ženatý se 72letou ženou

Další setkání Garyho a Almedu okamžitě utvrdilo v tom, že musí být spolu. Hned na první schůzce muž ženě daroval nádhernou kytici růží a s každým dalším setkáním jejich cit rostl. Po dvou týdnech se Gary Almedy zeptal, zda si ho vezme. Již o šest dní později stáli manželé u svatebního dortu. „Bylo to úžasné, překonalo to i mé nejdivočejší sny,“ svěřil se Gary. Jejich manželství trvá již šest let a stále se milují.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gary & Almeda (@garyandalmeda)

Každý den, kdy jsou spolu, je tím nejkrásnějším darem, za který jsou vděční! Gary i Almeda nečekali, že jim osud přinese tak zvláštní pocit. Někteří členové obou rodin však přijímají jejich vztah trochu chladněji. Jeden ze synů Almedy s ní dokonce od svatby nepromluvil.

O mladší ženy nejevil zájem

Gary přiznává, že se nikdy necítil, že by kvůli sňatku s o tolik let starší ženou o něco přišel. Na svůj věk se cítí velice vyspělý a nikdy nezapadal do skupiny mladých lidí. Vždy si připadal lépe ve společnosti starších osob. Mladší ženy jej podle jeho vlastních slov navíc nikdy nepřitahovaly, a to ani v době, kdy byl malým chlapcem. Vždy měl slabost pro starší ženy. Inu, láska je láska.

Aktivita na sociálních sítích

Šťastní manželé se rozhodli, že svou lásku budou ukazovat všem, napříč celým světem, a jsou velmi aktivní na různých sociálních platformách, například na Instagramu, TikToku i Faceboou. Na Instagramu má tento párový profil přes 18 000 sledujících. Pár sdílí především videa, ale nechybí ani zamilované fotografie a selfie.

Věkový rozdíl v páru: omezení nebo výhoda?

Příběh, o který jsme se s vámi podělili, není zdaleka jediný svého druhu, existuje mnoho párů, které žijí šťastně i přes věkový rozdíl mezi nimi, a někdy jsou úspěšnější než páry, kde jsou oba partneři stejně staří. Proč to dělají? Jednoduše proto, že tito lidé dokázali z domnělého věkového rozdílu udělat bezpečný a účinný způsob, jak posílit vzájemnou lásku a zachovat si vztah.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gary & Almeda (@garyandalmeda)

Je zřejmé, že dva lidé, kteří patří k různým generacím, nebudou mít stejné zájmy nebo stejný pohled na věc, ale pro úspěch páru je nutné umět tyto rozdíly využít a využít je jako prostředek obohacení a osobního rozvoje obou partnerů. Přesněji řečeno, lidé, kteří žijí ve vztahu s partnerem, který není jejich vrstevníkem, musí projevit velkou míru tolerance a otevřenosti, aby se jim s druhou polovičkou žilo lépe a aby mohli využít všeho, co jim může druhá polovička přinést v osobní a citové rovině.

Nakonec byste měli vědět, že základem každého pevného a úspěšného párového vztahu je bezesporu láska, protože když se dva lidé opravdu milují, nic a nikdo na světě je nemůže rozdělit, ať už jsou mezi nimi jakékoli rozdíly. Pokud tedy někoho milujete a víte, že s ním chcete strávit zbytek života, nedbejte na to, co říkají ostatní, a pohněte nebem i zemí, abyste si ho udrželi po svém boku, protože to stojí za to!

Zdroj: Palingseru

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]