Ve 29 letech se provdala za 61letého muže v předčasném důchodu. Po 25 letech manželství žena konečně řekla pravdu

Fotografie: Depositphotos

O tom, že láska kvete v každém věku, již není pochyb. Velmi často se také stává, že se dávají dohromady lidé, mezi kterými je velký věkový rozdíl. Stejně jako je tomu u páru z tohoto příběhu.

Carrie již ani nečekala, že se ještě zamiluje. Bylo jí 29 let, když se rozhodla vzít si muže, kterého považuje za svoji životní lásku. Nejen své okolí, ale i uživatele internetu zaskočila tím, že její muž Alan měl v den svatby 61 let. Je tedy jasné, že mezi zamilovanou dvojicí je velký věkový rozdíl, celkem 32 let.

Podle novomanželů je věk pouhé číslo

Dvojice se rozhodla se o svůj příběh podělit s veřejností, a to hlavně proto, aby všem dokázala, že věk je jen číslo. Carrie si svého muže nevzala z vypočítavosti nebo kvůli penězům, i když se to od neznámých lidí často dozvídala. Jejich láska totiž není jen ledajakým rozmarem, svého nastávajícího Alana totiž potkala, když jí bylo 23 let. V té době bylo tomuto šarmantnímu muži 55 let a zpočátku byl jejich vztah pouze platonický a fungoval převážně přes telefon.

Alan se dlouho odhodlával k tomu, aby mladší ženu pozval na rande. Jakmile ale Carrie uviděl, ihned se do ní zamiloval a věděl, že jejich věkový rozdíl pro něj rozhodně není problém. Naštěstí to měla Carrie stejně, po čase zjistili, že mají spoustu věcí společných, a i přes to, že si to jejich okolí nemyslelo, si náramně rozuměli. A to je to hlavní, oni dva byli se svým vztahem spokojeni.

Zásadní věc, kterou Carrie musela ve vztahu oželet

I když se tento příběh jeví jako idylický, v jejich vzájemném vztahu přece jen existuje překážka. Dvojice se musí velmi omezovat na veřejnosti, když spolu někam jdou. Na první pohled totiž vypadají jako otec s dcerou, často se tedy nevyhnou nejen nevhodným pohledům, ale ani urážkám. Právě z tohoto důvodu se na veřejnosti hodně omezují a chovají se k sobě spíše neutrálně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Carrie & Alan (@agegaplovestory)

„Chce mě, ne můj dům,“ říká 82letá babička, která si vzala o 46 let mladšího muže

Lidé na ulici po nich nejen divně pokukují, ale mnohdy si neodpustí ani nevhodné poznámky. Z tohoto důvodu se dvojice na veřejnosti nedrží za ruce, a dokonce si nedají ani pusu. Po letech si na to zvykli, svoje chování omezují tak, aby okolí nepohoršovali, i když se ve skutečnosti rozhodně nemají za co stydět. Jejich vztah je totiž naprosto harmonický a bez hádek, leckteré dvojice by jim mohly závidět. Muži je dnes 81 a ženě 49 a jejich vztah trvá úctyhodných 25 let.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]