Existuje několik signálů, podle kterých poznáte, zda vás muž miluje

Zamilovaný muž není běžným jevem. Mnoho mužů se často jenom přetvařuje, s jediným cílem. Jak poznat, že ten váš je výjimka? Jde to celkem snadno. Existuje několik signálů, které dělají jenom zamilovaní muži. A pokud je řada z nich dělána i na veřejnosti, máte téměř potvrzeno, že vás skutečně miluje.

Polibky

Často, velmi rád a v podstatě kdykoliv a kdekoliv vám zahrnuje polibky? Jasný signál toho, že je vedle vás zamilovaný muž. Nedbá okolí a záleží mu jenom na tom, aby vám mohl projevit svou lásku a ukázat, co k vám skutečně cítí.

Objímání

Muži neobjímají až tak často. Pokud vás váš partner začal objímat, gratulujte si. Jde o jasný projev náklonnosti. Pokud sám projevuje iniciativu, a to i na veřejnosti, kde ho vidí mnoho známých i cizích lidí, je to jasná známka toho, že je to zamilovaný muž.

Hlava blízko srdce

Nejenom při objetí, ale třeba i doma, když ležíte v posteli. Pokud partner dává hlavu blízko vašeho srdce, tedy na levou stranu vašeho hrudníku, je to také jasná známka toho, že je do vás bezmezně zamilován. Tímto projevem chce naslouchat vašemu srdci.

Snaha vás uspokojit

Když jde muži jenom o sex, záleží mu v posteli výhradně jenom na sobě a svých potřebách. Když je to skutečně zamilovaný muž, jde mu hlavně o to, abyste byla spokojená vy. Chce vás za každou cenu uspokojit a upozadí své vlastní potřeby. Užívejte si to.

Promluva

Pokud s vámi bude chtít mluvit o svých pocitech, ale třeba i o sexuálních touhách, či o tom co má rád nebo co mu vadí, neberte to jako něco špatného. Naopak. Máte jeho plnou důvěru a plánuje s vámi být do konce života. Je do vás zamilovaný.

Přizpůsobení

Snaží se vám muž přizpůsobit? Moc chlapů toto nedělá. Pokud už začnou, jsou do vás zamilovaní. Přizpůsobí se všemu, co vám vyhovuje. V osobním i milostném životě. Pozor však na to, abyste toho nezačala zneužívat.

Po sexu neodchází

Mnoha ženám vadí, že muž hned po sexu odejde. Do koupelny, do kuchyně, pracovny, nebo třeba domů – když spolu nebydlíte. Jenom ten, co vás miluje, s vámi bude klidně i několik desítek minut ležet v posteli v obětí.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]