Pět pravd a tajemství, které každá žena potřebuje vědět o mužích

Zdroj fotografie: Pixabay.com

Jistá americká psycholožka jménem Sabrina Alexis prohlásila, že zná pět základních rysů, které vlastní pouze muži. Tyto vlastnosti by partnerka neměla na svém příteli měnit, jelikož by způsobila jen obtíže ve vztahu. Důležité je dle odbornice tato fakta přijmout a přizpůsobit se jim. Jaké rysy jsou pro muže tedy nejtypičtější?

Pro ženy a stejně tak pro muže je někdy obtížné pochopit odlišné světy opačného pohlaví. Když se však zaměříte na jisté nuance a poznáte jejich pravý význam, nedorozumění je ta tam.

Nečekejte od muže po prvním rande záplavu SMS a telefonátů. Váš objekt zájmu má za to, že na rande jste si vše důležité pověděli, proto nemá hned potřebu vám pět minut od vašeho odloučení psát zamilované zprávy. Ženy se velice intenzivně fixují na to, že se jim mužský protějšek bude, co chvíli ohlašovat.

Pokud o dotyčného muže skutečně stojíte, není dobré tlačit na pilu. To, že se neozve neznamená, že by o vás nejevil zájem. Nechte tomu zkrátka jen čas. Velmi častým problémem je pak v pokročilém vztahu i to, že partnerka je schopná svému příteli psát i několik zpráv přes den současně s tím, že vykonává práci. Avšak muž tohoto není schopen. Ten je intenzivně zaneprázdněn svým zaměstnáním a jen tak se nedokáže odtrhnout. Tato nedorozumění pak mohou vyústit dokonce i v rozchod páru.

Fotografie: Pixabay

Lásku muže posuzujte podle jeho činů: pokud vám váš partner neustále říká, jak jste krásná, atraktivní a sexy, a přitom není schopen pro vás cokoliv udělat, nebo třeba jen vypomoci v domácnosti, jeho záměry nejspíš nebudou příliš vážné.

Opravdovou lásku muže lze hodnotit podle toho, jak se k vám chová, co je ochoten pro vás obětovat, nebo zda je s vámi skutečně v těžkých chvílích. Partnerský vztah není pouze o slovech a vášni, jeho hlavním atributem musí být vzájemné porozumění, úcta a opora ve všech směrech.

Fotografie: Pixabay

S mužem mluvte jasně: opačné pohlaví nerado luští jakési ženské náznaky. Milující muž chce svou partnerku učinit šťastnou, pakliže mu to ale ona znemožňuje tím, že je tajemná a nedůtklivá, nikdy nedojde k úspěšnému výsledku. Žena by se měla naučit mluvit tak, aby její partner vyslovené touhy a přání pochopil a mohl je naplnit. Správná komunikace je základ.

V případě potíží je muž schopen mobilizovat všechny své síly, aby si svou partnerku udržel: v poklidném vztahu se muž cítí bezpečně, tudíž nemá potřebu vykonávat nijak zvlášť velké úsilí. Situace se však mění tehdy, když se žena rozhodne odejít. Muž je schopný o svou lásku urputně bojovat a jen tak se nevzdá.

Fotografie: Pixabay

Muž je nerad, když je omezovaná jeho svoboda

V neposlední řadě je důležité, aby si žena muže nepřivlastňovala a nečinila jeho vlastní život nesvobodným. Jestliže vás muž skutečně miluje, bude vám věrný a oddaný, ať půjde kamkoliv. Jakmile ucítí, že mu dáváte okovy, vezme nohy na ramena a uteče vám. Nechte svého milého dýchat, důvěřujte mu a bude vás velmi rád nosit na rukou.

Úvodní Fotografie: Freepik

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]