Znamení zvěrokruhu předurčuje chování zamilovaného muže. Poznejte, komu se podle hvězd líbíte

Fotografie: Freepik

Zamilovanost je jakýsi povznášející pocit, který snad zažil každý na počátku vztahu. Na jejím průběhu se však ale astrologů podílí i znamení zvěrokruhu, ve kterém se daný jedinec narodil. Nyní můžete zjistit, jak se pod vlivem hormonů mění chování mužů.

Muž Beran se rád dvoří

Berani neztrácí čas. Jakmile v jejich očích a srdcích utkví jistá žena, ihned se jí začnou dvořit. Nezdráhají se ani kupovat hodnotné dary a tvořit zajímavá překvapení. Co se týká milostného života, zde může vyvolená dáma očekávat doslova vášnivou bouři. Iniciátorem intimních chvilek bývá zpravidla muž Beran a rozhodně jej nemůžeme nazvat sobcem.

Muž Býk bývá velmi opatrný

Býci se na počátku vztahu drží tak trochu zpátky. Při projevování citů bývají zdrženliví, protože se bojí odmítnutí. Projevy náklonosti však umí vyjádřit více než mile. Vyvolené dámě posílají květiny a jsou u toho velmi tajemní. Častokrát ani nepřiloží ke kytici podpis.

Žena ovšem pozná jasně, že Býk se zamiloval. Začne ji být oporou a jeho přístup bude nanejvýš přátelský. První krok k randění je ale nutný ze strany ženy. Při milostných hrátkách můžeme Býka nazvat velkým romantikem.

Muž Blíženec oslní ženu svou bezprostředností

Blíženci jsou ze své podstaty velmi společenští, a ne jinak je tomu u pánů. Nutno podotknout, že oplývají i bystrostí, značnou inteligencí a zvídavostí. Obecně se zamilovávají dost snadno. S vyvolenou ženou budou trávit čas moc rádi, ale zprvu ji své city nedají jasně najevo. V intimní oblasti se má dáma na co těšit. Blíženec je velmi kreativní typ a rád experimentuje. Občas má ale problém s věrností. Leckterý muž tohoto znamení se totiž dokáže zamilovat do více dam naráz.

Fotografie: Freepik

Muž Rak preferuje pevné svazky

Rak je vysloveně rodinný typ, ať už se jedná o ženu nebo muže. Proto bude tento pán dávat přednost dlouhodobým a pevným vztahům. Jako manželé a partneři jsou Raci v podstatě nepřekonatelní. Nikdy neopouští svou vyvolenou a v nejtěžších chvílích jsou jí oporou. Velmi pevné svazky pak mají ke své matce. V sexu bývají spíš zdrženliví a zachovávají věrnost.

Muž Lev si ženu důkladně vybírá

Lvi vyznají lásku jen těm dámám, které si to podle nich zaslouží. A to jsou pak takové, které je rozhodně nebudou kritizovat. Protože je toto znamení tak trochu sebestředné, musí se vyvolená žena připravit na jakési chvástání. Na druhou stranu je Lev schopen své drahé snést doslova modré z nebe. Vezme ji velmi rád na dovolenou nebo jí koupí drahý dárek.

Muž Panna je pro ženy leckdy záhadou

Pánové narození ve znamení Panny dostali do vínku dozajista charisma, ale také jakousi tajemnost. Protože jsou pragmatičtí, jsou dost nároční, co se týká požadavků na svou vyvolenou. Avšak dokážou se k ní chovat i něžně. Pakliže jim to v sexu klape, nosí partnerku doslova na rukách.

Muž ve znamení Váhy udělá pro ženu vše, co jí na očích vidí

Muži narození ve znamení Vah jsou považovaní obecně za aktivní jedince. Když se ovšem zamilují, jejich aktivita ještě více vzroste. Pro svou vyvolenou dokážou snášet modré z nebe. Během intimních chvilek jsou romantiky a užívají si předehru.

Fotografie: Freepik

Muž Štír se do vztahů nevrhá po hlavě

Pokud natrefíte jako žena na muže Štíra, kterému se budete líbit, nečekejte ihned explozi vášní a velké projevy lásky. Tito pánové jsou velmi opatrní a obezřetní, co se týká výběru partnerky. Až když jsou si opravdu jistí, vyznají své city. Při milostných hrátkách myslí na partnerku a jsou věrní.

Muž Střelec projevuje svou náklonnost odtažitostí

Střelci jsou ve vztazích jakousi raritou. Svůj objekt zájmu nijak neobletují. Právě naopak. Pakliže si ženy nevšímají, nezahrnují ji dary a jsou neutrální, mohou být ve skutečnosti zamilovaní. Proto dáma musí udělat první krok, v případě, že o muže stojí.

Muž Kozoroh dává přednost dlouhodobým vztahům

Kozorozi nejsou zastánci krátkých a příležitostných vztahů. Dávají přednost lásce na celý život. Mohou být však dost majetničtí. Během dvoření častokrát svou vyvolenou pobaví veselými příběhy z každodenního bytí.

Fotografie: Freepik

Muž Vodnář je mistrem překvapení

S Vodnářem se žena nudit nikdy nebude. S radostí pro ni totiž připraví doslova šokující překvapení, které vezme dech. Pokud se opravdu zamiluje, sdílí se svou vyvolenou i ty nejniternější pocity. Pozor ovšem na přehnanou žárlivost, kterou tito pánové oplývají.

Muž narozený v Rybách potřebuje pochopení

Muži narození v Rybách bývají velmi citliví, proto potřebují pochopení ze strany ženy. Když jim ho protějšek dá, jsou pozorní, milující a štědří ve všech směrech. V sexu rozhodně nejsou Ryby sobecké, právě naopak. Snaží se myslet na potřeby dámy.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]