Tento horoskop prozradí, jaká bude příčina vašeho úmrtí. Každé znamení je náchylné na jiná onemocnění

Fotografie: Freepik

Podívejte se, na jaká onemocnění jsou jednotlivá znamení horoskopu náchylná. Ta pak napoví i pravděpodobnou příčinu vašeho skonu.

V životě má člověk jen jedinou jistotu, a to tu, že jednoho dne zemře. Jak uvádí web Tudasfaja, je lepší se s tím smířit a nebrat to tragicky, neboť nám stejně nic jiného nezbývá. Nechceme tady nikoho děsit a uvádět do chmurů, proto vezměte tyto informace s lehkostí a nadhledem. Podívejte se, jaké nemoci ohrožují jednotlivá znamení více než jiná a jaká bude pravděpodobná příčina jejich smrti.

Býci mají větší pravděpodobnost smrti oběšením

Berani jdou do všeho po hlavě, a tak jim hrozí úrazy hlavy, mozku a obličeje. S větší pravděpodobností zemřou na mrtvici nebo nádor mozku. Býci zase trpí na problémy v oblasti krku. Sužují je více bolesti krční páteře, problémy se štítnou žlázou nebo jícnem. Zemřít tak mohou v důsledku problémů nebo poranění krční páteře, včetně oběšení. Blíženci si příliš nakládají na svá bedra. Proto jsou v ohrožení jejich plíce, ruce a nervový systém. Mohou zemřít na plicní choroby, ale také násilnou smrtí, protože bývají příliš důvěřiví.

Raci mají problémy se žaludkem, prsy a dělohou. Mohou tak zemřít na rakovinu těchto orgánů a hrozí jim také úmrtí na embolii. Lvi si podle webu Dáma musí dávat pozor na srdce, páteř a slezinu. Často je trápí vysoký tlak. Příčiny úmrtí pak jsou kardiovaskulární, včetně infarktů. Panny pro změnu trápí trávení. V ohrožení je jejich střevo, slinivka, slezina a játra. Zemřít tak mohou na rakovinu a onemocnění těchto orgánů, ale také na anorexii.

meva kalendář

Váš rok narození nevyhnutelně ovlivňuje váš osud a karmu. Tibetský horoskop prozradí víc, než sami chcete

Ryby umírají více na alkoholismus a předávkování drogami

Váhy by si měly dávat pozor především na ledviny a močový měchýř. Jsou to jejich nejohroženější orgány a mají velkou pravděpodobnost, že zemřou na selhání nebo onemocnění ledvin. Štírům vládnou hormony a reprodukční orgány. Pravděpodobně mohou zemřít na rakoviny prostaty, dělohy a tlustého střeva. Pozor také na nezpracovanou nenávist, která může vyústit v jakoukoliv rakovinu. Střelci by si měli chránit játra a slinivku. Trápit je může častý ischias. Jejich úmrtí bude souviset s plícemi (rakovina, CHOPN) nebo cukrovkou.

zvěrokruh
Fotografie: Freepik

Kozorohy trápí žlučník a kosti. Časté jsou u nich bolesti kolen, zubů a artritida. Pravděpodobněji zemřou v souvislosti se špatným krevním oběhem. Vodnáři mají zase potíže s kotníky, zápěstím, míchou a krví. Trpí na křečové žíly a zúžené arterie. Mohou tak zemřít na choroby spojené s oběhem nebo celkovou sepsí organismu. Ryby mají sklon k závislostem. Proto u nich hrozí jako příčina úmrtí alkoholismus nebo předávkování. Více však také umírají na edémy, protože jejich lymfatický systém je více zatížen.

Tak co? Poznali jste se a sedí na vás výše uvedené potíže? Pokud ano, pak alespoň víte, na co dávat pozor. Mějte však na paměti, že každý člověk je individualita a my popisujeme jen sklony k nemocem, které se pojí s typickými charakterovými vlastnostmi pro dané znamení. Na Světě Kreativity jsme také psali, co o vás prozradí váš rok narození podle tibetského horoskopu.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*