Sérií Rocky Balboa to všechno začalo. Jeden z nejpopulárnějších herců zemřel za podivných okolností

Fotografie: Chmee2 / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Smutná zpráva o úmrtí tohoto velikého herce a člověka zasáhla spoustu lidí. Mezi nimi byl i velice slavný herec a dobrý přítel zesnulého, který sdílel vzkaz a vzpomínku.

Úmrtí osoby pokaždé zasáhne nejen blízké lidi, ale v případě veřejně známé osobnosti i spoustu fanoušků. Nejednoho člověka v naší redakci tak zarmoutila zpráva o smrti tohoto naprosto skvělého herce. Většina z nás si ho samozřejmě pamatuje ze série sportovních filmů z prostředí boxu s názvem Rocky. Svůj smutek a vzkaz sdílel také hlavní aktér těchto snímků Sylvester Stallone.

Zemřel slavný herec

Zprávy o úmrtí osob bohužel nejsou nic neobvyklého. Například podle webu Seznam zprávy byly v roce 2021 počty úmrtí v České republice nad běžnou normální hodnotou. Tentokrát potkal krutý osud jednoho z hlavních představitelů ve filmech o Rockym, který utkvěl v paměti veliké spoustě fanoušků. Nejedná se o nikoho jiného než o samotného Burta Younga.

Žena se dívá z okna

Zemřela nejlepší hvězda naší doby. Česko drží minutu ticha, lidé posílají tisíce palců nahoru do nebíčka

Young byl pracovitý

Kromě role Paulieho v již zmíněném filmu z prostředí boxu si Young zahrál také ve spoustě dalších filmů. Nejlépe však hrál v prvním filmu právě o zmíněném Rockym, za který byl dokonce nominován na Oscara. Toho však nakonec nezískal. Kromě filmového plátna se Burt také hodně věnoval divadlu. Zde se však fungoval spíše v produkci, a pár her i dokonce sám osobně napsal.

Slavný herec sdílel vzkaz

Šokující zprávu sdílela s veřejností hercova dcera. V době úmrtí bylo Youngovi 83 let, jak uvádí Novinky. Příčina úmrtí herce je známá, ale doposud zatím nezveřejněná. Co však zveřejněno bylo, je dojemný vzkaz jeho kamaráda a filmového partnera Sylvestera Stallona. Ten na svém instagramu se svými fanoušky sdílel vzpomínkovou fotku, ke které přidal zprávu, v níž vzdává hold svému zesnulému příteli.

Spousta slavných umírá

V letošním roce již zemřela spousta slavných osobností. Na SvětěKreativity jsme nedávno psali také například o úmrtí Michaela Gambona, jenž byl významnou postavou ve slavné kouzelnické sérii. Tentokrát si nejvyšší daň vybral osud u herce, který byl nejen skvělý ve své profesi, ale také velmi pracovitý a úspěšný mimo filmové plátno. Spolu s jeho nejbližšími tak nad jeho ztrátou truchlí miliony fanoušků po celém světě.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]