Matka zemřela na rakovinu. O několik hodin později přišla pro pozůstalé další smutná zpráva. Takový konec nikdo nečekal

Fotografie: Depositphotos

Hlavními aktéry tohoto příběhu jsou Yvonne a Robert Sticklandovi. Pár se z těchto lidí stal v podstatě v mžiku. Muži se sličná žena natolik zalíbila, že ji už nechtěl pustit. Jejich láska byla zažehnuta na tichomořském ostrově Niue. Oba byli tehdy velmi mladí. Yvonne oslavila osmnáctiny a Robert třiadvacetiny.

Dlouhý a spokojený život se čtyřmi dětmi

Krátce po seznámení se mladý pár vzal a počal prvního syna Kena. Později se ale narodily další děti, a to Kathleen, Russel a Marion. Početná rodina se tedy časem odstěhovala do Aucklandu na Novém Zélandu. Zde žila krásný a spokojený život.

Fotografie: Freepik

Yvonne byla pro své potomky tou nejlepší přítelkyní a samozřejmě laskavou a milující matkou. I dnes na dětství s oblibou vzpomíná Robertova a Yvonnina dcera Kathleen, které je dnes více jak padesát let. Tvrdí, že díky rodičům se sourozenci navštívili mnoho zajímavých míst na zemi.

Fotografie: Freepik

Pár se snažil svým dětem dopřát dobrý život

Nejstarší syn Ken (53 let) se pak nechal slyšet, že jeho otec Robert častokrát vyprávěl o svém složitém dětství. Proto se snažil svým dětem poskytnout takové, na které do smrti nezapomenou.

Poskytnul svým potomkům ohromnou péči a lásku, stejně jako jejich matka Yvonne. Všichni sourozenci se dnes shodují na tom, že jim prakticky nic nechybělo a jsou za to své matce i otci nesmírně vděční.

Fotografie: Freepik

Dvě tragické zprávy, které rozesmutnily srdce čtyř sourozenců

V roce 2015 Robert havaroval v autě a dostal se ve vážném stavu do nemocnice. Po vyšetřeních pak lékaři neměli žádné dobré zprávy. Zjistili totiž, že muž má v těle nádory. Konkrétně tedy na plicích a v játrech. Krátce na to pak onemocněla i Yvonne, které bohužel diagnostikovali rakovinu ledvin. Milující pár tedy čekala velká zkouška. Poslední dny tudíž chtěli trávit co nejvíce spolu. Jejich pestrý a šťastný život skončil v ten samý den, odešli ruku v ruce k nebeské bráně, kde oslavují svou lásku nadále.

Zdroj: UberAlles