Znamení zvěrokruhu, která jsou známá svou empatií a lidskostí podle zjištění Baby Vangy

Fotografie: Depositphotos

Bulharská vědma Vanga vynikala správnými předpověďmi budoucnosti, ale zabývala se také věštěním nebo různými radami. Mezi jejími slavnými výroky se objevuje také jeden s odkazem na nejdobrotivější znamení zvěrokruhu. Zjistěte, která to jsou.

Která znamení jsou dobrotivá natolik, že si podle bulharské vědmy Vangy zaslouží jít přímo do nebe? Tři znamení zvěrokruhu jsou podle ní empatická, lidská a vždy nápomocná svým blízkými i přátelům, proto by si zasloužili jejich zrozenci jít přímo do nebe. Která znamení jsou podle Vangy oproti ostatním odlišná, že se o nich známá vědkyně zmínila?

Baba Vanga, známá věštkyně i morální autoritalr

Co nás čeká a nemine? Tím se zabývala nevidomá bulharská vědma Vanga, která byla velkou morální autoritou. Její předpovědi dodnes budí velké emoce, přestože již není několik desítek let mezi námi, předpověděla několik událostí naprosto přesně, že se k jejím názorům přihlíží ještě dnes. O to zajímavější jsou její názory na znamení horoskopu, protože sama pomáhala lidem v okolí a žila příkladný život.

Komu se po smrti otevřenou brány nebeské?

Někdo nevěří na brány nebeské ani pekelné, ale spousta lidí věří na posmrtný život. Žijí tak, aby se jim za jejich skutky dostalo přijetí v nebi. Kdo si zaslouží ráj? Podle baby Vangy jsou znamení, která mají předurčující vlastnosti a mohou jít rovnou k pokladně na vstupenky do ráje. Kterých znamení se to týká a proč?

Rak

Fotografie: Freepik

Zrozenci ve znamení Raka jsou oddaní a milující manželé a strážci rodinného krbu. Mají obrovský dar empatie a snaží se vždy pomáhat slabším nebo blízkým. Jsou pověstní svou ochotou podat pomocnou rukou za všech okolností, obrací se na ně sousedé v ulici i sourozenci, protože se o nich ví, že jsou tady vždy pro ostatní. Kdyby se všichni chovali jako Raci, nebylo by podle vědmy Vangy prostě v ráji už místo.

Váhy

Fotografie: Freepik

Narození ve znamení Vah milují soulad a harmonii, které hledají nejen u sebe, ale snaží se tyto vlastnosti probudit i v ostatních. Jsou sluníčka zašedlých všedních dnů a vzorem pro inspiraci. Neodmítnou pomoc ostatním za žádných okolností, dokonce i na úkor svého pohodlí nebo svého života.

Střelec

Fotografie: Freepik

Zrozenci znamení Střelce jsou sice roztržití, neposední, ale neskutečně aktivní a nabití vnitřní energií. Dokáží potěšit slovem i chováním, rozveselit i toho největšího pesimistu, ale také podat pomocnou ruku, když je potřeba. Někdy si dokonce pomocí ostatním škodí, ale neumí říct jednoduše „ne“.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]