Poznejte svou osobnost. Stačí si zvolit jednu kartu

Poznat svou osobnost můžete jednoduše. Není třeba mířit ani za psychologem, ani není nutné dělat jakékoliv složité testy. Stačí jenom jedna jediná věc. A to taková, že si vyberete kartu. Jednu jedinou kartu z tohoto výběru. Ta o vás prozradí více, než si myslíte. Že tomu nevěříte? Tak to zkuste a přesvědčte se sami.

Vyberte si kartu

Tím prvním krokem je výběr správné karty. Naštěstí nemusíte vybírat z celého balíčku, jelikož jich je jenom šest, ze kterých si máte vybrat tu pravou a tu správnou. Doporučujeme se moc dlouho nerozmýšlet. Prostě si vyberte tu, ke které vás to táhne, nebo která se vám líbí, či má pro vás třeba určitou symboliku.

Podívejte se na psa

Nyní je třeba udělat celkem netradiční krok. Když máte kartu vybranou, tak se podívejte na psa. Nikoliv na jeho čumák, ale na jeho oči, které jsou až v pozadí. Právě to vám může pomoci odhalit správný pohled do vašeho nitra, tedy odhalit vaši osobnost. Zadívejte se na chvíli psovi do očí. Hotovo? Tak můžeme jít k tomu, abychom odhalili vaši osobnost.

A znovu na karty

A nyní se podívejte na balíček karet znovu. Najednou už jich není 6, ale je jich zde jenom pět. Jedna zmizela. Byla to ta, na kterou jste si mysleli? Nebo to byla jiná? Je to v podstatě jedno.

Pokud jste při výsledku zakroutili hlavou, udělali pobavený výraz a na vašich rtech se objevil smích, je to dobře. Vaše osobnost je taková, jaká má být. Jste člověk, který má radost ze života a umí se pobavit nad drobnostmi. Jestliže máte v okolí podobné lidi, rozhodně jim tento test osobnosti pošlete. Určitě se o sobě dozví podobné věci, jako vy.

Pokud jste naopak reagovali rozhořčeně, bez trošky pobavení a spíše jste nadávali na to, že vám tento úkol vzal pár minut vašeho času, zamyslete se nad sebou. Je tento negativismus tou cestou, která je v životě správná? Věřte odborníkům, kteří tvrdí že rozhodně ne. Zkuste se změnit a vnímat věci pozitivně, ne negativně.