Manželé se na sklonku života měli přestěhovat do domova důchodců. Synovo překvapení je dohnalo k slzám

Fotografie: Zelenymuzik / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Opustit místo, kde jste dlouhá léta žili, a jít do domova důchodců není nic jednoduchého. Ani těmto manželům se nechtělo. Syn jim však přichystal velké překvapení.

Staří manželé už nemohli zůstat ve svém domě. Bylo pro ně stále těžší překonávat schody a jiné překážky. Padlo tedy rozhodnutí, že se přestěhují do domova důchodců. Jak uvedl web News24, nejvíce je trápilo to, že tu nebudou moct být spolu. Pak však jejich syn přišel s překvapením, kterému ani jeden nemohl uvěřit. Podívejte se na dojemné video, v němž rodiče zjistili, že vše bude jinak.

Sami už ve svém domě zůstat nemohli

Bonnie a George Millerovi už mají 87 let. Ani jeden na tom není po fyzické stránce nejlépe a Bonnie je dokonce na invalidním vozíku. Jejich syn Schon věděl, že už nemohou sami zůstat v jejich domě a potřebují péči. Začal se tedy poohlížet po domech s pečovatelskou službou. Brzy však zjistil, že to nebude nic jednoduchého. Jeho rodiče by rádi zůstali spolu, ale zařízení, které by tohle umožňovalo, a ještě se jim zamlouvalo, jednoduše nenašli.

Schon a jeho žena Jeannie se tak podle webu OnlineNytt rozhodli nakonec k úplně jinému řešení. Napadlo je, že by mohli přestavět suterén jejich domu a rodičům tu vybudovat bezbariérové bydlení. A tak se také stalo. Ve videu níže se můžete podívat na reakci Bonnie a George, když poprvé vstoupí do jejich nového bytu.

Svatebčanům během 5 vteřin spadly brady. Novomanželé si přichystali dechberoucí překvapení

Bezbariérový byt jeho rodiče rozplakal

Schonovi se podařilo vybudovat malý byt, kde jeho rodič budou mít všechno, co je potřeba. Důležité bylo, aby měli bezbariérový vstup, a koupelna je rovněž uzpůsobená pro starší lidí. Na záchodě jsou po obou stranách madla a ve sprše zase pohodlné sedátko a protiskluzová podložka. Vše je tedy zařízené tak, aby mohli být jeho rodiče v co největším pohodlí a bezpečí.

Když Bonnie vidí jejich nové bydlení, neubrání se slzám. Jen nevěřícně kouká, když jí Schon ukazuje všechny věci, které pro ně s manželkou vybudovali. Rekonstrukce je sice stála hodně času i peněz, ale rozhodně nelituji. Ví, že jejich rodiče tu budou moci společně dožít, a navíc jim budou kdykoliv po ruce, pokud bude potřeba. Na SvětěKreativity se také můžete podívat na otce, který překvapil ženu a dceru rekonstrukcí suterénu.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*