Vyberte si jedny boty a zjistěte, jak působíte na muže. Jednoduchý test toho o vás prozradí více, než byste chtěly

Fotografie: Depositphotos

Naše preference o nás mohou hodně vypovídat, obzvláště, co se týče našich preferencí v oblékání, Váš styl může vyjadřovat vaši náladu nebo osobnost.

Která žena nechce vědět, co si o ní myslí opačné pohlaví? Koneckonců, ve většině případů je to pozornost mužů, která nutí dívky, aby o sebe pečovaly a staraly se o sebe a hezky se oblékaly, aby byly na vrcholu. A zatímco vy nevíte, co si o vás myslí opačné pohlaví, vaše podvědomí ví, co, jak a jak v této věci! A abyste zjistili pravdu a dozvěděli se o sobě celou pravdu, pomůže vám psychologický test s obrázky.

Které boty jste vybrali?

Boty se mohou stát hlavním akcentem outfitu a kolik toho mohou o svém majiteli prozradit opačnému pohlaví! Když o sobě víte více, můžete nyní vyvodit určité závěry a pracovat na svém sebezdokonalování. Buďte tou nejlepší verzí sebe sama! Podívejte se na těchto 6 párů bot a představte si, že jdete na rande. Které z nich byste si vybrala?

Fotografie: CanvaPhotos

1. Zelené lodičky na vysokém podpatku

V očích opačného pohlaví jste silná a soběstačná osoba. Muži vás vnímají jako nepřístupnou a bojí se udělat první krok směrem k vám. Bojí se, že od vás uslyší: „Ne!“ Ve skutečnosti však vaše strohost a nepřístupnost vypovídá pouze o vašem vzhledu. Ve skutečnosti jste totiž velmi něžná a zranitelná dívka. Ale je to v duši. Ráda nosíte masku Ledové královny, a občas si ji zapomenete sundat.

2. Páskové sandály na vysokém podpatku

Muži vás považují za energickou a veselou dívku. Jste vždy otevřena jakékoliv komunikaci. S vámi je to snadné a pohodlné. Vaše hřejivá energie doslova přitahuje zástupce silnějšího pohlaví. Vaše milost, rafinovanost a šarm nenechají nikoho lhostejným.

Fotografie: Freepik

3. Fialové lodičky s otevřenou špičkou

Jste považována za elegantní a sofistikovanou ženu. Máte velkou odvahu. Jste aktivní a někdy i asertivní člověk. Víte, jak zajistit, aby byl muž po vašem boku vás úspěšný a šťastný. Nikdy nejste nudná. Přestože můžete být čas od času lehkovážná. V životě jste však vždy věrná svým zásadám.

4. Jehlové podpatky se špičatou špičkou

Muži vás považují za tajemnou ženu. Vaše chování a jednání jsou někdy tak nepředvídatelné, že si muži lámou hlavu touhou vás rozluštit a pochopit. Armáda vašich fanoušků proto neustále roste. Někdo ve vás vidí ženu s velkými požadavky. Proto se k vám odváží jen ti, kteří jsou si jistí sami sebou a svými schopnostmi.

5. Boty s klínovým podpatkem

Pohodlí je pro vás na prvním místě. Nikdy si nenecháte líbit nepříjemnosti, a pokud vás něco znepokojuje nebo se vám nelíbí, řeknete to do očí. A to proto, že jste odvážná a sebevědomá žena. Proto se vás někteří muži mohou dokonce bát. Jste považováni za vznětlivého a nekonvenčního člověka. Normální kytice květin vás nemůže překvapit. Toužíte po sofistikovanějším dárcích.

Fotografie: Freepik

6. Boty na nízkém podpatku

Jste vnímána jako jemná, milá a romantická dívka. Chcete, aby o vás bylo postaráno, abyste byla chráněna a bráněna před všemi nepřízněmi osudu. Umíte se mužům představit jako malá a bezbranná dívka. Ale je to jen hra a vy jste v ní dobrá herečka. Ve skutečnosti jsi silná dívka, která přesně ví, jakou má cenu, a která vše získá jakýmikoli prostředky. I kdybyste kvůli tomu měla plakat.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]