Pro dědečka si připravil překvapení, které mu vyrazilo dech. Projekt stál vnuka krev, pot i slzy

Fotografie: Alexander-93 / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Vnuk strávil celý rok přípravou neobvyklého překvapení pro dědečka. Jeho snaha měla úspěch, překvapení vehnalo starému muži slzy do očí.

Cam Didman se nebál investovat ani čas, ani finanční prostředky. Do projektu, který si pro svého dědečka vymyslel, se pustil s plným nasazením. Jeho úsilí a zápal pro tuto práci byly zjevné, neboť předmět, který restauroval, nejenže získal zpět svůj původní lesk, ale dokonce vypadal ještě lépe než v době, kdy byl nový.

Dlouhá léta opomíjený předmět dostal nový vzhled

Cam věnoval celý rok náročné práci na restaurování oblíbeného automobilu svého dědečka, klasického Chevroletu Bel Air z roku 1957. Tento vůz byl dlouhá léta zapomenut a ponechán rezavět v garáži, kde postupem času zchátral takřka k nerozeznání od svého původního stavu. To jsou informace, jak zmiňuje web Život.

Už od 70. let minulého století auto působilo značně opotřebovaně a zanedbaně, a proto vyžadovalo důkladnou a nákladnou rekonstrukci. Restaurování nebylo jen o obnově fyzického stavu vozidla, ale také o obnovení rodinné památky a dědictví. Tento úspěšný projekt Cam zdokumentoval a podělil se o něj nejen na Facebooku, ale i na síti YouTube.

Měl to být nejhezčí den v jeho životě. Nakonec mu tragická zpráva změnila život

Příspěvek si získal pozornost veřejnosti

V příspěvku, který zveřejnil, vyjádřil hlubokou úctu a vděčnost svému dědečkovi. Své rozhodnutí opravit tento konkrétní automobil popsal jako cestu k poskytnutí nevšedního a významného dárku k narozeninám svého dědečka, což jistě přispělo k obrovské radosti. Náročná byla nejen samotná renovace automobilu, ale také skutečnost, že celý tento projekt tajil před svým dědečkem.

Aby měl Cam dostatek peněz na obnovu starého automobilu, musel prodat ten svůj. Ani to mu ale nebránilo v tom, aby dárek pro dědečka dodělal. Vše nakonec stihl a dědeček tak k 81. narozeninám dostal dárek, který mu vehnal slzy do očí. V první chvíli nemohl uvěřit, že se opravdu jedná o jeho staré auto. Na SvětěKreativity jsme psali také o bezprostřední reakci malého chlapečka na dárek.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*