Žena ležela v nemocnici a zbývaly jí 4 hodiny života. Kamarád se rozhodl, že jí naposledy rozveselí, povedl se mu nevídaný kousek

Fotografie: Freepik

Pokud byste po dlouhou dobu bojovali s rakovinou žaludku, pak byste pravděpodobně také měli vymyšleno své poslední přání. Nikdo nečekal, že se jí skutečně vyplní.

22letou Kiu Lettice z Austrálie nečekal dlouhý život. S rakovinou žaludku bojovala dlouho, až se bohužel od lékařů dozvěděla nepříjemnou zprávu: zbývají jí poslední 4 hodiny života. Dívka již za sebou měla chemoterapii, v rámci které přišla o vlasy. Celou nemoc s ní prožívala nejlepší kamarádka Mahalia Murphyová. Právě ta se rozhodla, že je načase, aby se kamarádce její jediné přání splnilo. Vypracovala speciální plán!

Fotografie: Freepik

Stačilo napsat

Kia je velkým fanouškem ragby. Jejími oblíbenými hráči jsou Greg Inglis a Beau Ryan. Bohužel nevěděla, jak by je mohla kontaktovat, nicméně setkání s nimi bylo její poslední přání. Mahalia se rozhodla, že se pokusí pomoct. Na sociální sítě sdílela tuto zprávu:

  • „Důležitá prosba! Pomůže mi někdo rozveselit mou kamarádku? Leží v nemocnici Prince of Wales Hospital v Sydney. Do konce života jí zbývají 4 hodiny. Chtěla by se setkat s Gregem Inglisem nebo Beau Ryanem. Sdílejte prosím tuto zprávu, a kdyby mě mohli kontaktovat, byla bych velmi vděčná!“
Fotografie: Freepik

Který ze sportovců výzvu vyslyšel?

Je to neuvěřitelné, ale již za krátkou dobu se požadavek podařilo vyplnit. Ačkoli Beau již není aktivním hráčem, ale reportérem ragby, stále je velice oblíbený a vytížený. Avšak Mahajina zpráva obletěla celou Austrálii.

Za dvě hodiny poté, co byla zveřejněna, jí Beau napsal, že je na cestě a že asi za dvě hodiny bude v nemocnici. Kia tomu nemohla uvěřit. Poprvé po dlouhé době se na její tváři objevil úsměv.

Fotografie: Freepik

Hvězdou Facebooku

Když Beau dorazil do nemocnice, strávili spolu příjemné a zábavné hodiny. Na svůj účet na Facebooku zveřejnil fotografii, která rychle získala více než 100 000 lajků, a komentáře byly vřelé a plné soucitu. Tím ale příběh nekončil! Kia nestrávila se svým hrdinou poslední hodiny svého života, ale dokonce celý den! Čtyři hodiny poté, co jí lékaři naplánovali život, byla stále naživu a šťastná.

Zdroj: UberAlles

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]