Do vysněné svatby zbývaly už jen hodiny. Před obřadem ale ženich připravil nevěstě noční můru

Fotografie: Depositphotos

Svatba je velkým krokem obou partnerů a má být jedním z nejdůležitějších dnů v životě. Když se ale stane něco nečekaného, může to být naopak.

Pokud se spolu dva lidé cítí dobře, mají podobné zájmy a podporují se navzájem, je to většinou dobrým znamením pro udržení vztahu. I když v dnešní době svazek manželský není velkým hitem a mnoho lidí má pocit, že je mnohem jednodušší zůstat papírově nesvázaný, svatba je ještě stále pro mnoho párů dalším přirozeným krokem ve vztahu. Důležitým dnem se stává svatba i pro jejich rodiny a přátelé a většinou se o svatbách mluví ještě mnoho dalších dnů. Většinou. Může se stát, že nevěsta už na ten den nezapomene nikdy.

Velká mladá láska

Když se mladá dívka seznámila se svým snoubencem, spojovalo je mnohé. Nedovedli si bez sebe představit život a oba ho chtěli strávit spolu. Její matka tímto svazkem ale tak nadšená nebyla. Nastávající její dcery totiž nepatřil k těm nejspolehlivějším, byl sirotek a celkově v matce nevzbudil mnoho důvěry.

Fotografie: Pexels

Ta pro svou dceru chtěla lepší život. Nejlépe vedle známého právníka, který byl zajištěný, moudrý a vyspělý. Dcera byla ale zamilovaná a vznášela se na obláčku, ze kterého přestala sledovat reálný svět. Kdyby jen tušila, co se bude dít, nezůstávala by tak dlouho omámená a zjistila by, že její budoucí snoubenec není tak čestný, za jakého se vydává.

Svatba s velkou změnou

Proběhly svatební přípravy a nastal velký den. Sešli se přátelé a rodina nevěsty, která celou svatbu financovala. Když matka nevěsty uviděla svou dceru, zůstala jako opařená. K oltáři si ji vedl muž, kterého jí sama ona vybrala. Milý právník, kterého znali už léta a který měl být ženichovým svědkem. Protože nechtěla dělat rozruch mezi hosty, tvářila se klidně a jen mlčky s hlavou plnou otázek přihlížela obřadu.

Fotografie: Pexels

Snažila se ke své dceři dostat blíž, aby ji vyzpovídala, ale při množství hostů to byl nesplnitelný úkol. V okamžiku, kdy hosté začali odjíždět do svých domovů, zavřela se s dcerou do pokoje, kde jí nevěsta padla okolo krku a plakala. Muž, kterého milovala a chtěla s ním strávit celý život, potřeboval peníze, aby splatil dluhy, a proto nabídl jako možnost prodat dvou nevěstu jeho kamarádovi právníkovi.

Fotografie: Pixabay

Jakmile dostal peníze, odjel a už ho tam nikdo nikdy neviděl. Z doslechu žena ví, že byl párkrát ženatý, měl několik dětí, se kterými se ale nestýkal a jeho život nepatřil k těm nejšťastnějším.

Zato dcera si k sobě s rodinným přítelem našly cestu a žily spolu celé roky. Jejich láska jim dala dvojčata a ona si uvědomila, jak by mohla žít po boku muže, kterého si na začátku vybrala. Náhody neexistují a všechno má svůj důvod, proto byla za tuto lekci vděčná a užívá si své krásné rodiny.

Zdroj: Ulyublena

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]