Potěšte novomanžele originálním darem

Chystáte se na svatbu, ale nevíte, co novomanželům pořídit? Velmi častým darem jsou peníze, které pár jistě zužitkuje chytře – na dítě, na svatební cestu nebo dům. Další, velmi obvyklý dar je nějaký spotřebič do domácnosti, zejména v případě, kdy se novomanželé chystají i do nového hnízdečka novomanželelásky. Proč ovšem zůstat jen u těchto dvou možností? 

Rámeček na vzpomínky

Novomanžele můžete potěšit například originálním rámečkem na fotografie. Můžou mít jakýkoliv tvar i velikost. Do rámečků ve tvaru srdce se jistě vejdou fotografie ze svatby, do rámečků s nápisem „RODINA“ přibudou časem fotky dětí. Pokud zníte vkus páru a víte, jak to u nich doma vypadá, pořiďte chytře takový rámeček, který určitě použijí a zapadne do interiéru jako ulitý.

Dárky určené pouze párům

Velmi originálním dárkem jistě bude i takový, který je jen pro pár, který vystihuje to, že jsou dva a že k sobě patří, jako například háčky na obrázku, které znázorňují, který je „jeho“ a který „její“ – „pan“ a „paní“. Podobně existují klíčenky pro pár, polštáře i celé povlečení nebo papuče.

darem

Nástěnka s památnými vzkazy

Pokud jste pozvaní na svatbu jako jedna rodina nebo jste parta přátel, můžete novomanželům pořídit dekorační nástěnku, na které zanecháte vzkazy, přání, vzpomínky, fotografie atp. Na nástěnku nemusíte nic chystat předem, můžete ji pověsit do místnosti, ke se koná svatební hostina a v průběhu dění přidávat fotografie například z polaroidu.

originální

Obrázky: www.laalmara.cz

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*