Hosté chtěli proti chování ženicha při novomanželském tanci rychle zakročit. Video se šíří jako lavina

Fotografie: Depositphotos

Novomanželé se rozhodli pro velmi netradiční a originální tanec. Chtěli vytvořit něco naprosto jedinečného a odlišného od ostatních. Nyní je miluje celý internet a získali si pozornost mnoha lidí.

Svatby jsou velmi zábavné, dojemné a hlavně plné lásky. Je to oslava jedinečného spojení dvou lidí. Všichni si chtějí tento den naplno užít a vyplnit ho krásnými chvílemi se svými přáteli a milovanými. To celé samozřejmě vyžaduje speciální atmosféru, kterou lze dotvořit pomocí různých věcí. Třeba výzdobou, originálním oblečením nebo v neposlední řadě druhem zábavy. Ta je na celém dni velice důležitá, pokud by se totiž hosté nebavili, svatba by se okamžitě proměnila v nudnou. Zkrátka je vždy potřeba předvést něco zajímavého, co si získá pozornost.

První novomanželský tanec

Jedna z nejdůležitějších tradic na svatbě je první novomanželský tanec. Vyjadřuje důležitý moment pro oba dva z páru, kdy si poprvé společně zatančí jako manželé. Většinou to bývá něco klasického, například valčík nebo obyčejný ploužák na oblíbenou píseň dvojice. Novomanželé pak spolu tančí v objetí. Na svatbě Rosie a Alana šlo ale o úplně něco jiného. Rozhodli se pro opravdu netradiční tanec, který připomínal wrestling. Vše tak pojali velmi vtipně a nápaditě.

Velké ovace na internetu

Následně se novomanželé rozhodli dokonce sdílet video na sociálních sítích a sklidili opravdu obrovské ovace. Někteří lidé psali, že se skvěle pobavili. Jiní zase, že úplně zapomněli, že lze vytvořit něco tak odlišného od běžné tradice. Získali navíc spoustu zhlédnutí a lajků. Oba tak chtěli navázat na tradici manželčiných rodičů, kteří si ve svůj svatební den vyměnili oblečení a šaty. Následně v dalším příspěvku přidali toto foto na instagram a podělili se s ostatními.

Sledující to pak hromadně komentovali, psali, že je opravdu skvělé, že rodiče něco takového vymysleli už v té době. K tomu ještě to, že sami novomanželé byli schopni si vymyslet něco nového a rozhodli se také ozvláštnit svoji svatbu něčím inovativním a neokoukaným. Zaujali tak své hosty i dojatou rodinu.

At least no one is going to say their wedding is fake.
by u/AnnihilationOrchid in MadeMeSmile

Zajímavé pojetí zábavy na svatbách

I na jiných svatbách se dají najít různé prvky zábavy, které dokážou opravdu zaujmout a překvapit. Přes ty známější jako například svatební noviny nebo třeba tombolu až po různé extravagantní prvky. To zahrnuje svatbu v zoo, černé svatební šaty nebo úplné odstranění všech zvyklostí, které jsou běžné.

Zdroj: Upworthy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]