Nevěsta si na svatební den připravila speciální slib pro svého nevlastního syna. Její slova dojala všechny přítomné

Fotografie: Depositphotos

Svatba je tím nejkrásnějším dnem v životě páru. Někteří ji ale zažijí více než jednou a do vztahu jim najednou přijdou i děti.

Když si člověk najde partnera, který už má děti, může to být nejen ze začátku velice náročné. Nejenže ne každý přijme cizí potomky, ale také děti samy mohou dělat naschvály, protože nové partnery rodičů prostě nezkousnou. Takhle to ale určitě nebylo na této svatbě, kde nevěsta dala dojemný slib svému nevlastnímu synovi. Řekla mu totiž, že ho bude napořád milovat, jako by byl její vlastní.

Byla to velice dojemná svatba

Svatební obřad v Minnesotě se velice rychle změnil v emocionální záležitost poté, co nevěsta začala skládat sliby svému novému nevlastnímu synovi. Začátkem tohoto měsíce si totiž novomanželé Lynchovi řekli své „Ano“. Co ale nevěděl ani manžel, bylo to, že si nevěsta pro něj a pro jeho syna nachystala zvláštní překvapení.

Fotografie: Pexels

Nejprve to nechtěla udělat

Nejprve si říkala, že žádné překvapení neudělá, protože nechtěla, aby se malý Henry cítil přede všemi nepříjemně. Čím víc nad tím ale přemýšlela, tím větší měla pocit, že to doopravdy udělat musí. Přece jen z ní najednou bude nevlastní maminka. Také si myslela, že by to bylo vůči Henrymu nefér, kdyby mu nic neřekla. Rozhodla se tedy, že v tomhle dojemném gestu bude pokračovat.

Malý Henry pro ni opravdu hodně znamenal

Nejvíce ze všeho chtěla, aby malý Henry věděl, že pro ni opravdu hodně znamená. Také potřebovala, aby věděl, že nebude jen manželka jeho táty, ale že za ní může kdykoliv s čímkoliv přijít a svěřit se jí s každým problémem. V den své svatby mu řekla těchto pár dojemných vět:

„Henry, vím, že jsem nebyla u toho, když ses narodil. Nebyla jsem ani u tvých prvních kroků a prvních slov, ale slibuji ti, že od teď už budu u všech radostí i starostí, které tě potkají. Slibuji ti, že tě budu milovat, jako bys byl můj vlastní syn. Také ti chci říct, že budu tou nejlepší manželkou pro tvého otce, a nikdy vás neopustím.“

Henry neudržel slzy

Jakmile nevěsta domluvila, Henry se k ní vrhl a vřele ji objal. Není vždy snadné vyjít s dětmi partnera, ale rozhodně to není nemožné, vše záleží na komunikaci a snaze obou stran. To, že s někým nesdílíte krev, ještě neznamená, že nemůžete být rodina. A nevěsta z tohoto videa udělala všechno pro to, aby s malým Henrym vycházela dobře.

Zdroj: YouTube / Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]