Ženich se během svatebního obřadu vyznal z lásky k jiné ženě. Nevěsta celou situaci neunesla a rozbrečela se

Fotografie: Depositphotos

Každý chce, aby jeho svatba byla nezapomenutelná. Ne každému se to ale splní. Díky ženichovi se smyslem pro dramatičnost na tuto svatbu nezapomene nikdo z přítomných.

Svatební den je pro všechny zamilované páry jedním z nejdůležitějších dnů v jejich životě. Těší se na ten okamžik, kdy si slíbí vzájemnou lásku a úctu po celý zbytek života. Svatební obřad má většinou obvyklý průběh a nestává se, aby na dotaz oddávajícího, zda někdo nemá proti uzavření sňatku námitku, přišla odpověď. V tomto případě ale odpověď přišla a její úvod byl šokem hlavně pro nevěstu.

Její nastávající miluje i jinou ženu

Katastrofickou představou každé nevěsty je pokažená svatba. Není tedy divu, že Jessica zůstala jako omráčená ve chvíli, kdy ji její vyvolený přede všemi přítomnými před oltářem oznámil, že miluje i jinou ženu. Ba co víc. Ta žena je prý s nimi ve stejné místnosti. Těžko si jen představit, co se nevěstě v tu chvíli prohnalo hlavou, ale i na videu je vidět, že jí ztuhl úsměv na rtech. Obrat nastal o vteřinu později.

Fotografie: Freepik

Její budoucí manžel totiž udělal něco, co vůbec nikoho v místnosti nenapadlo. Otočil se na malou osmiletou dcerku Jessicy z předešlého vztahu a poklekl před ní. Věděl totiž, že její matka hledala nejen životní lásku pro sebe, ale i dobrého otce pro svou dcerku. Nikomu o svém plánu neřekl, protože chtěl svou milou překvapit a znovu ji dalším velkým gestem dokázat svou velkou lásku.

Fotografie: Freepik

Vyznání v kleče

Když se Jefferson otočil a poklekl před osmiletou dívenkou, spadl všem v místnosti kámen ze srdce. V tu chvíli už bylo jasné, koho tou druhou ženou myslel. Ve svém vyznání děvčátku slíbil, že jí chce ve všem pomáhat, podporovat a ochraňovat ji.

Pokud to dovolí, rád by se stal jejím otcem, protože na tak krásnou a inteligentní dceru by byl skutečně pyšný. Holčička neskrývala slzy, a brzy se dojetím rozplakali všichni přítomní včetně ženicha a nevěsty.

Fotografie: Freepik

Bylo to krásné a upřímně gesto, které bylo zaslouženě odměněno potleskem všech přítomných a krásným poděkováním malé Giovanny, která pro slzy nemohla skoro ani mluvit. Jefferson tak přijal malou dcerku své partnerky za svou před celou rodinou i všemi přáteli.

Jessica se tak znovu přesvědčila, že muž se kterým stanula před oltářem, je skutečně ten pravý pro ni i pro její dceru. Průběh této krásné svatby můžete sledovat i na videu.

Zdroj: UberAlles