Teta poprosila pár, aby svatební dar otevřeli až po první hádce. Po 9 letech odhalili význam tajemného obsahu

Fotografie: Leah Jones / Creative Commons / Attribution 2.0

Na své svatbě dostali dar, který byl nedozírné hodnoty. Nejednalo se o drahý set příborů ani kávovar, ale o krabici se záhadným vzkazem.

Skutečná hodnota, nejen svatebních darů, je totiž schovaná u dárků schovaná v jejich poselství. A přesně takovým dárkem je krabice se záhadným vzkazem, který pár obdržel na své svatbě. Dostali jej od tety a možná ani ona sama netušila, jak velký vliv bude mít na to, že jejich vztah byl dlouhá léta harmonický a plný lásky.

Krabici neotevřeli z naplnění důvodu, ale ze zvědavosti

Kathy a Brandon byli manželé dlouhých 9 let, když se rozhodli zjistit, jaký svatební dárek to vlastně dostali. Byli totiž od svých přátel pozváni na svatbu a lámali si hlavu tím, jakým originálním darem by je měli potěšit. Když tedy toho večera vzpomínali na svatbu vlastní, shodli se, že nejzajímavějším darem pro ně oba byl ten, který ještě neotevřeli.

Jednalo se o krabici, kterou dostali jako svatební dar od tety. Bylo na ní napsáno, že jí mají otevřít až při první velké, manželské hádce. Brandon a Kathy ji dlouhých 9 let neotevřeli. Oba se během tohoto večera shodli na tom, proč tomu tak bylo. Rozhodně nepopírají, že by se během 9 let manželství nehádali, ale ani jeden z nich po krabici nesáhl.

Na internetu našla fotografie z druhé svatby jejího manžela. Rychle podnikla právní kroky

Brali to jako přiznání vlastního selhání

Ani jeden totiž žádnou z jejich hádek nechtěl považovat za tak velkou, aby museli po krabici sáhnout. Brali to jako by se jednalo o jejich osobní selhání a i díky tomu se naučili spolu ve vztahu fungovat tak, aby k opravdu velkým hádkám nedocházelo. Shodli se na tom, že jim k tomu ona krabice vlastně pomohla, proto se jedná o nejlepší svatební dar a takový by chtěli dát i svým přátelům.

Toho večera také krabici otevřeli. Uvnitř ní byly ukryty dvě obálky, jedna patřila Kathy, druhá Brandonovi. V každé obálce byly peníze a také vzkaz pro každého z nich. Brandon měl za přiložené peníze dojít koupit láhev vína a květiny. Kathy zase měla dojít na nákup a k večeři připravit jejich oblíbené jídlo. Oba se pak večer měli doma sejít, s klidnou hlavou, a uvědomit si, že žádná hádka není tak velká, aby ohrozila jejich vzájemný a láskyplný vztah.

Zdroj: Webniusy

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]