Novomanželé předstírali, že zapomněli na prstýnky. K údivu svatebčanů jim je přinesl tučňák

Fotografie: Depositphotos

Každý si přeje, aby jeho svatba byla opravdu nezapomenutelná. A tomuto páru se to rozhodně povedlo. Na jejich svatbě totiž prstýnky přinesl tučňák.

Opravdu roztomilá vložka se objevila během svatebního obřadu v anglickém Bridgnorth, o čemž informoval DailyMail. Novomanželé si přichystali pro hosty netradiční překvapení a sehráli scénku se ztracenými prstýnky. Nastalý chaos však zachránil tučňák, který prošel obřadní síní s prstýnky na krku. Mít tučňáka na svatbě však není jen tak. Doprovázet ho musel asistent a také to není zrovna nejlevnější záležitost.

Chtěli mít na svatbě nějaké roztomilé zvíře

Sedmadvacetiletá Jen Loveland a o rok starší Tom opravdu přemýšleli o tom, jak jejich výjimečný den udělat ještě výjimečnějším. A to se povedlo, protože na svatebního tučňáka opravdu jen tak nikdo nezapomene. Úplně původně je napadlo, že by jim prstýnky mohla přinést husa. Od tohoto nápadu je však pracovníci zoologické zahrady Heythrop v Oxfordshire zrazovali.

Husa je podle nich příliš nepředvídatelné zvíře a mohla by nakonec způsobit spíše chaos. Manželskému páru ale doporučili tučňáka, který je mnohem přátelštější a dá se svou povahou přirovnat ke psovi, pokud je zvyklý být mezi lidmi. Důležitá role tak byla svěřena tučňákovi jménem Pringle, který ji splnil na výbornou. Než se však slavnostně vkolébal mezi hosty, sehráli svědci novomanželů domluvenou scénku, ve které přesvědčili svatebčany, že zapomněli prstýnky.

Zaměstnanci technických služeb prohledali 20 tun odpadků, aby ženě našli ztracený snubní prsten

Nic netušící svatebčané jen nevěřícně zírali na tučňáka

Museli pro ně tedy utíkat ven. Sálem se rozléhal udivený šum hostů i lehká nespokojenost. Pak se však ve dveřích objevil Pringle s prstýnky uvázanými kolem krku. Vedle něj byl připraven asistent s kyblíkem ryb, aby jej měl na co nalákat, v případě, že by se mu k oltáři příliš nechtělo. Svatebčany tento roztomilý tučňák opravdu rozesmál a byl obdivovanou hvězdou i po skončení obřadu. „Udrželi jsme to v tajnosti před všemi hosty – věděli jsme to jen já, Tom a svědci,“ řekla Jen pro deník TheSun.

Tato roztomilá legrace však nevyšla úplně nejlevněji. Pronájem Pringle, ke kterému se na focení připojil ještě tučňák Widget, vyšel na téměř 30 000 Kč. Faktem zůstává, že na jednom z nejvýznamnějších dnů života by se šetřit nemělo. Na SvětěKreativity se můžete podívat na další mimořádnou svatbu. Na ní připravil tělesně postižený muž překvapení pro svou nastávající ženu.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]