Pomstil se nevěstě za nevěru: Na svatbě promítl její milostné hrátky před všemi hosty. To však nebylo všechno

Fotografie: Depositphotos

Skutečně rafinovanou pomstu za nevěru své snoubenky zvolil tento muž. Její nevěru odhalil celé rodině a přátelům přímo během svatebního obřadu.

Po internetu kolují nejrůznější videa ze svateb. Na mnohých se můžeme bavit různými pády při tanci a drobnými trapasy, kterými si svatebčané museli projít. Většinou zůstávají úsměvnou vzpomínkou a svatebčané je dávají k dobru vždy, když se na svatbu vzpomíná. V tomto případě však budou chtít svatebčané na celou svatbu nejspíš úplně zapomenout. Jejich svatební video totiž skutečně vyniká a k pobavení na něm není nic. Odhalit nevěru nevěsty před zraky všech zúčastněných, tak to tu ještě nebylo.

Snoubenku zachytila skrytá kamera

Mladý čínský pár měl za sebou již pár let společného randění. Svazek tak chtěli zpečetit svatbou. Nedlouho před ní však ženich přišel na nevěru své snoubenky. Jejím jednáním byl natolik zdrcen a šokován, že zkonstruoval skutečně ďábelský plán. Rozhodl se její nečestné jednání odhalit všem až na jejich svatbě.

Jako důkaz mu posloužila videonahrávka. Mladý pár si totiž koupil dům. Ten se však musel zrekonstruovat, a tak bylo v plánu přestěhovat se do něj až po svatbě. Ženich však umístil do ložnice domu skrytou kameru, údajně právě kvůli probíhající rekonstrukci. Když si pak pustil záběry, nestačil se divit. Jeho budoucí manželka si v ložnici užívá milostné hrátky s jiným mužem. A ne jen tak ledajakým.

Svedla muže své sestry

Přistižený podvodník totiž není nikdo jiný než manžel její vlastní sestry. Třešničkou na dortu už pak je jen to, že v tu dobu byla sestra nevěsty v šestém měsíci těhotenství. Asi si umíte představit, že celé video není jen o nevěře směrem k ženichovi, ale že otřese vztahy v celé rodině. A zhrzený ženich chtěl přesně toho docílit. Ukázat v plné parádě celému světu, co je jeho snoubenka zač.

Fotografie: Freepik

Na svatebním videu se můžete podívat, jak nevěsta se ženichem na pódiu čekají, až se pustí video z jejich dětství. Místo toho se však na promítacím plátně pustí postelová scéna se švagrem nevěsty. Ženich, který ví, co přijde, se obrátí na nevěstu a křičí na ni „Ty sis myslela, že o tom nevím?“ Pak do ní strčí a nevěsta po něm vztekle hodí svatební kytici. To už na pódium vbíhají ostatní svatebčané, aby je od sebe oddělili.

Snoubenec ji údajně týral

Nevěsta se později bránila vysvětlením, že ji snoubenec fyzicky týral. Ona se svěřila se svým trápením právě švagrovi a postupně mezi nimi vzplály vzájemné city. Ve videu níže se můžete na celou scénu podívat. Některé zdroje však uvádějí, že celé video je jen marketingovým tahem a má propagovat stránky společnosti zabývající se ukládáním dat. Ať je to, jak chce, video působí dost autenticky. Rozhodně by asi nikdo z nás nechtěl být v roli této nevěsty.

Zdroj: Elcomercio

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*